Policja

i

Autor: pixabay.com

Kryminalne

Zabójstwo w Bydgoszczy. Syn miał zabić matkę!

2023-09-29 7:50

Na trzy miesiące do aresztu trafił 46-latek podejrzany o zabójstwo matki. Kobietę znaleziono na terenie działek przy ul. Relaksowej. Mężczyzna resztę życia może spędzić za kratami.

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, pod nadzorem prokuratora, prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, do którego doszło w minioną sobotę (23.09.2023) na terenie ogródków działkowych przy ul. Relaksowej.

Wczoraj 46-letni mężczyzna trafił do aresztu, usłyszał zarzut zabójstwa. To syn 68-latki.

- Zostały tam odnalezione zwłoki 68-letniej kobiety. Przeprowadzono wszystkie czynności, które policja w takich przypadkach przeprowadza. Pierwsze już dały podstawy do przyjęcia, że sprawcą jest być może jej syn. Dalsze czynności to potwierdziły - mówi prok. Włodzimierz Marszałkowski z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz – Południe.

Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany przez prokuratora. 26 września sąd zastosował wobec niego areszt na trzy miesiące. Śledczy oficjalnie nie ujawniają, dlaczego 46-latek zabił swoją matkę.

- Żadnych szczegółów nie mogę w tej chwili ujawniać z uwagi na dobro śledztwa - dodaje Marszałkowski.

46-latkowi grozi dożywocie.

Zamiast mandatu, spacer w alkogoglach. Akcja policji w Bydgoszczy
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE