UFO

i

Autor: pexels/zdjęcie ilustracyjne, TikTok/gkbarry/screen

wokół nas

Wmówili TikTokerce, że na jej nagraniu jest UFO. „Czy ktoś wyjaśni co się stało na niebie?”

2023-12-27 14:56

Już w latach 40. XX wieku wielu wierzyło, że w naszej galaktyce żyją istoty, o których nie mamy pojęcia. 25 lutego 1942 nad Kalifornią zauważono niezidentyfikowany obiekt, który przeraził Amerykanów. Od tamtego czasu, niektórzy regularnie próbują dopatrzeć się na zdjęciach czy nagraniach przelatującego na niebie UFO. Tym razem padło na 24-letnią tiktokerkę. Kobieta wrzuciła do sieci nagranie o swoim kocie. Widzowie zauważyli na niebie błysk. Próbowali ustalić, co było jego przyczyną. Ich teorie wystraszyły influencerkę.

Pod koniec listopada, 24-letnia Grace Eleanor Keeling, znana w internecie pod pseudonimem GK Barry, wrzuciła do sieci nagranie. Kobieta opowiadała na TikToku o stanie swojego pupila. Kot notorycznie się drapał i zdaniem influencerki złapał pchły.

Widzowie zaniepokoili się, lecz bynajmniej nie pupilem tiktokerki. Nagrywając filmik kobieta znajdowała się na zewnątrz. W pewnym momencie na niebie przemieszcza się kropka, która znika za chmurą. Następnie widać błysk, który lekko przesuwa się w lewą stronę i znika. Zdaniem widzów to nie burza.

- Nikt nie zauważył tego błysku na niebie? - pyta jedna z internautek w komentarzu pod filmem.

- Zaraz, czemu tam jest UFO? - pisze drugi z tiktokerów.

- Grace, nad twoim domem przeleciało UFO! - dodaje kolejny internauta.

Lanberry na gorąco. Tak zareagowała na wygraną Jana Górki w The Voice of Poland!

Nagranie 24-latki dotarło do 1,5 miliona użytkowników serwisów społecznościowych. Zostało skomentowane przeszło tysiąc razy. Kilkuset internautów stwierdziło, że wideo tiktokerki uchwyciło przelatujące na niebie UFO.

Widzowie nakręcili się nawzajem do takiego stopnia, iż byli skłonni uwierzyć, że kosmici przylecieli, by porwać młodą kobietę – o czym możemy przeczytać w komentarzach.

Sama tiktokerka, po jakimś czasie zaczęła zastanawiać się, co wydarzyło się na niebie, gdy nagrywała filmik o kocie. Gdyby nie internauci nie zwróciłaby uwagi na kropkę i błyski, które zostały przez nią przez przypadek „uchwycone”.

Jak informuje portal transitoemetro - po przeczytaniu komentarzy, 24-letnia influencerka zrobiła zrzut ekranu ze swojego poprzedniego filmu i zaznaczyła na nim fragment pytając „Co to do diabła jest? Czy to UFO?”.