Jeż

i

Autor: pixabay.com

Kryminalne

„Grali” jeżem w piłkę, a potem bestialsko zabili. Dwóch nastolatków w rękach policji!

2023-09-29 7:48

Kryminalni z Brodnicy ustalili tożsamość dwóch 14-latków, którzy zniszczyli mienie i uśmiercili jeża. Odpowiedzą za to przed sądem dla nieletnich.

Brodniccy policjanci odebrali zgłoszenie od zbulwersowanego mieszkańca miasta, że ktoś dzień wcześniej uśmiercił jeża na ul. Jana Pawła II.

Kryminalni zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków. Rzeczywiście kamery zarejestrowały dwóch chłopców, którzy „grali” jeżem w piłkę, a następnie go uśmiercili – informuje policja.

Nastolatkowie podpalili toaletę

Funkcjonariusze skojarzyli nastolatków również z innego nagrania z monitoringów. Kilka dni wcześniej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy, dwaj nieznani wtedy policjantom chłopcy, podpalili przenośną toaletę zewnętrzną.

Jak informuje policja, w toku prowadzonych czynności mundurowi wytypowali do obu tych czynów dwóch 14-latków z Brodnicy. Obaj zostali wezwani z opiekunami prawnymi do komendy, gdzie w ich obecności złożyli wyjaśnienia.

Zgromadzone przez policjantów materiały dowodowe tych spraw trafią teraz do sądu dla nieletnich.

Psy myśliwskie opanowały bydgoski Myślęcinek
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE