Diagnozuje, ale też rapuje. Lekarz z Bydgoszczy nagrał Hot16Challenge2 [WIDEO, AUDIO]

2020-05-18 12:03
Bartosz Fiałek
Autor: YouTube/Bartosz Fiałek

Nie tylko diagnozuje, ale też rapuje. Lekarz z Bydgoszczy nagrał Hot16Challenge2. Na warsztat wziął problemy w służbie zdrowia.

Hot16Challenge2 to internetowe wyzwanie, w którym chodzi o zbiórkę pieniędzy dla niedofinansowanej przez państwo polskiej służby zdrowia. Chodzi o to, by nagrać 16 wersów i nominować kolejne osoby, które mają 72 godziny na odpowiedź.

Bartosz Fiałek z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy rymuje o tym, na czym zna się najlepiej – czyli o problemach służby zdrowia.

O swojej inspiracji opowiada Bartosz Fiałek z OZZL:

Jest to akcja, która odnosi się również do mnie. Stąd usiadłem, napisałem tekst, znalazłem bit. Mój rap dotyczył bezpośrednio ochrony zdrowia, która jest niestety zwodzona, uznawana za priorytet przez parlamentarzystów, a priorytetem niestety nie jest.

- mówi Bartosz Fiałek.

Całe wykonanie można obejrzeć w sieci – w mediach społecznościowych bydgoskiego medyka.

Reakcja jest bardzo dobra. Ludzie ciepło to przyjęli. Wiadomo, jestem lekarze, a nie muzykiem. Na co dzień słucham innej muzyki, ale ludzie uznali, że wyszło fajnie.

- dodaje Fiałek.

W akcję wzięli udział muzycy, między innymi Beata Kozidrak, Kasia Nosowska, Roksana Węgiel. Wyzwanie podjęli też aktorzy, między innymi Wiktor Zborowski, Cezary Żak i Artur Barciś oraz polityki - najpopularniejsze okazało się wykonanie prezydenta Andrzeja Dudy.

COŚ DOBREGO #21
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE