Był poszukiwany i ukrył się w tajnym pokoju… za szafą !

2020-05-14 20:06
Ukrył się w tajnym pokoju… za szafą !
Autor: Inactive account – ID 4711018/CC0/pixabay.com

48-latek z Torunia zatrzymany na bydgoskich Wyżynach. Mężczyzna unikał policji, bo miał trafić za kratki za jazdę po kieliszku.

48-latek był poszukiwany listem gończym. Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie ustalili, że mężczyzna ukrywa się u rodziny w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań na Wyżynach. Otworzyła im spokrewniona z poszukiwanym kobieta.Twierdziła, że nikogo poza nią nie ma w domu.

Funkcjonariusze jej jednak nie uwierzyli i przystąpili do przeszukania. Okazało się, że w żadnym pomieszczeniu nie było poszukiwanego mężczyzny.

Przed wyjściem z mieszkania postanowili jeszcze zajrzeć do szafy, która znajdowała się na korytarzu. Po otwarciu drzwi funkcjonariusze natrafili na przejście do kolejnego pokoju, gdzie ukrył się 48-latek.

Mężczyzna był totalnie zaskoczony i prosto z kryjówki trafił do celi. Spędzi tam kilka najbliższych miesięcy, odsiadując wyroki za kilkukrotną jazdę w stanie nietrzeźwości.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE