Bydgoscy polcijanci uratowali desperata [WIDEO]

2020-05-14 11:17
Bydgoscy polcijanci uratowali desperata
Autor: KWP w Bydgoszczy Bydgoscy polcijanci uratowali desperata

Bydgoscy policjanci uratowali desperata. Do zdarzenia doszło w centrum Bydgoszczy na Moście Staromiejskim. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, 35 latek stał już za barierkami mostu i groził, że skoczy do Brdy.

W trakcie rozmowy mężczyzna zaczął dzielić się z policjantami swoimi problemami. Niemniej jednak, cały czas odchylał się od barierek i przechodził pomiędzy przęsłami. W trakcie rozmowy policjanci zaproponowali mu rozmowę z rodzicami. Ten początkowo nie chciał się zgodzić. Za namową policjantów podał numer telefonu do jednego z rodziców. Funkcjonariusze obiecali mu, że zadzwonią i umożliwią mu rozmowę z rodzicem. Jeden z funkcjonariuszy zaczął dzwonić pod podany numer. Niestety nikt nie odbierał.


Policjant musiał wykorzystać tą sytuację i zaczął improwizować rozmowę. Podchodząc do mężczyzny mówił mu, że jedno z rodziców chce z nim porozmawiać. W tym samym czasie drugi z policjantów szykował się do chwycenia mężczyzny.

Moment przekazywania telefonu był kluczowy. Tę chwilę wykorzystali policjanci. Jeden z nich podbiegł do mężczyzny i chwycił go, uniemożliwiając skok. Szybko pomógł mu policjant z telefonem oraz patrol z bydgoskiego Szwederowa, który przyjechał do pomocy. W pogotowiu była też straż pożarna w przypadku, gdyby mężczyzna zdążył skoczyć do wody.


Mundurowi wyciągnęli mężczyznę za barierki na chodnik. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zaopiekowało się 35-latkiem i przewiozło go do szpitala.

Bydgoscy policjanci uratowali desperata
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE