Pożar w Pieniężnie. Spłonęły wraki samochodów. Akcja strażaków trwała kilka godzin [ZDJĘCIA]

2022-11-22 7:51

Nocą na terenie jednej z posesji w Pieniężnie wybuchł pożar. Ogniem objęte były zgromadzone tam wraki pojazdów, opony oraz wyposażenie. Akcja strażaków trwała kilka godzin.

W nocy z poniedziałku na wtorek (21/22 listopada) strażacy zostali wezwani do pożaru na terenie jednej z posesji w Pieniężnie. Ogniem objęte były zgromadzone wraki pojazdów, opony oraz wyposażenie. 

— Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne po ocenie sytuacji przystąpili do gaszenia pożaru, sprawdzając jednocześnie czy nie ma osób poszkodowanych. Z wykorzystaniem piany gaśniczej oraz wody pożar został ugaszony a pogorzelisko dokładnie sprawdzone i przeszukane. Zarzewia ognia zostały dogaszony a teren akcji oświetlono na czas prowadzenia działań gaśniczych — informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Akcja strażaków trwała kilka godzin.

Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE