Wyprawka szkolna od wojska?! Agencja Mienia Wojskowego nietypowo przygotowała się na początek roku

i

Autor: unsplash.com Wyprawka szkolna od wojska?! Agencja Mienia Wojskowego nietypowo przygotowała się na początek roku

Wyprawka szkolna od wojska?! Agencja Mienia Wojskowego nietypowo przygotowała się na początek roku

2022-09-02 15:44

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 niespodziankę dla uczniów przygotowało wojsko! Na niecodzienny pomysł wpadła Agencja Mienia Wojskowego, która postanowiła przygotować specjalny zestaw szkolny! Co mogą kupić uczniowie? Ile kosztują produkty od wojska?

Wojsko sprzedaje zestawy szkolne

Na naprawdę niecodzienny pomysł wpadła Agencja Mienia Wojskowego. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2022/2023 do oferty sklepu trafił zestaw szkolny. Choć wydaje się to naprawdę nietypowe, bo kto w takim momencie decyduje się na zakup produktów związanych z armią, to wojsko naprawdę przygotowało się na powrót dzieci do nauki. I przeznaczyło na ten cel naprawdę oryginalne produkty.

Zestaw szkolny od wojska zawiera:

  • Torba polowa brezentowa,
  • Torba na bieliznę zapasową,
  • Komplet dresów.

Agencja Mienia Wojskowego nie tylko popisała się wyjątkową kreatywnością podczas tworzenia oferty produktów, ale w oryginalny sposób promuje wyprawkę szkolną. Na stronie internetowej sklepu AMW czytamy:

„Nieważne czy szkoła kojarzy Ci się bardziej ze szkołą przetrwania, czy z magią rodem z Hogwartu, nasza wyprawka zda test bez względy na okoliczności”.

Zestawy szkolne od wojska – jakie ceny?

Zestawy szkolne, w których skład wchodzą m.in. zestaw dresów, można zamawiać na stronie internetowej Agencji Mienia Wojskowego. Na stronie sklepu internetowego czytamy ostrzeżenie, że produkty mogą wizualnie różnić się wyglądem od tych na zdjęciu. Jest również zastrzeżenie, że są one nieużywane, magazynowane, ale mogą jednak nosić ślady długotrwałego magazynowania. W jakiej cenie Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje wyprawki szkolne? Produkty właśnie są przecenione do 60 zł.

Takimi maszynami policjanci będą ścigać piratów drogowych! 30 motocykli BMW dla drogówki

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE