Wielkie zmiany w wyszukiwarce i mapach! Co nowego wprowadził Google?

i

Autor: pixabay.com Wielkie zmiany w wyszukiwarce i mapach! Co nowego wprowadził Google?

Wielkie zmiany w wyszukiwarce i mapach! Co nowego wprowadził Google?

2022-09-29 12:21

Google ostatnio zaprezentował kilka nowych funkcji, które już niedługo trafią do wyszukiwarek i Map. Mają one przede wszystkim pomóc łatwiej i szybciej docierać do informacji, a w przypadku popularnej nawigacji wspomóc w analizie otoczenia docelowego miejsca podróży.

Nowa funkcja wyszukiwarki Google

Nowe funkcje wyszukiwarki zostały zaprezentowane na konferencji Google Search On i zostały zapowiedziane jako początek wielkich zmian. Co konkretnie zostanie wprowadzone? Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę Google będzie to multiwyszukiwanie. Dzięki nowej opcji możliwe będzie szukanie stron docelowych jednocześnie z wykorzystaniem tekstowych zapytań oraz obrazów.

W przyszłości zostanie ono wzbogacone o multiwyszukiwanie w pobliżu. Dzięki niemu już po zrobieniu wybranej rzeczy będzie można je wyszukać w okolicy użytkownika.

Google Maps. Co się zmieni?

Kolejna nowość ma objąć również Google Maps. W tej aplikacji ma zostać wprowadzony immersyjny widok. Pod tym dosyć tajemniczym określeniem kryje się opcja, dzięki której użytkownicy będą mogli wyświetlić komplet informacji o docelowym miejscu podróży. Oczywiście z uwzględnieniem czasu, kiedy dotrą oni do celu. Jakie to informacje? Chodzi m.in. o:

  • pogodę,
  • natężenie ruchu,
  • otwarte sklepy.
Pompa ciepła - co trzeba o niej wiedzieć

Źródło: dobreprogramy.pl