To koniec problemów Andrzeja z Plutycz? „Takiej gumy to nawet moje majtki nie widziały!”

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz przy nowym ogrodzeniu

Rolnicy. Podlasie

To koniec problemów Andrzeja z Plutycz? „Takiej gumy to nawet moje majtki nie widziały!”

2023-10-05 16:05

Pod koniec września całą Polskę obiegły informacje o tym, że mieszkańcy Plutycz mają problem z Gienkiem i Andrzejem Onopiukiem. Jednym z powodów napięć w niewielkiej wsi pod Bielskiem Podlaskim miały być konie rolników. Teraz wszystko wskazuje na to, że kłopoty gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” rozwiązały się same. Co zrobił Andrzej z Plutycz?

Stan podwyższonego ciśnienia w Plutyczach panuje od początku września. To właśnie pod koniec sierpnia Andrzej Onopiuk został pobity przez jednego z mieszkańców wsi, a w ubiegłym tygodniu wyszły na jaw informacje, że jedną z przyczyn mogły być konie Gienka i Andrzeja, które uciekało z pola gwiazd serialu „Rolnicy. Podlasie” i niszczyło uprawy sąsiadów rolników.

„Andrzej z Plutycz” w końcu zrobił porządek z końmi

Najnowszy materiał filmowy na profilu YouTube u Gienka i Andrzeja z Plutycz jest chyba niejako odpowiedzią na zarzuty mieszkańców wsi. Widzimy na nim bowiem, jak Andrzej z Plutycz z pomocą profesjonalnej firmy stawia solidne ogrodzenia na polu, gdzie dotychczas pasły się konie. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” rzuciła na koniec odcinka, że na jego oko:

- 10 lat bez dotykania powinno to ogrodzenie wytrzymać.

Czy zatem Andrzej z Plutycz na lata ma z głowy problem uciekających koni? To się okaże już wkrótce.

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” w znakomitym nastroju

Podczas oglądania najnowszego wideo zauważyliśmy, w jak znakomitym humorze był Andrzej z Plutycz. Nagranie było materiałem sponsorowanym, czego rolnik z Podlasia nie ukrywał, ale Andrzej z Plutycz podczas nagrania popisywał się błyskotliwymi tekstami. Jak chociażby ten podczas naciągania gumy na ogrodzeniu:

- Takiej gumy to nawet moje majtki nie widziały – powiedział Andrzej z Plutycz podczas kontroli napięcia gumy między słupkami z drewna.