Mieszkańcy wsi mają dość Gienka i Andrzeja z Plutycz? Trwa konflikt! Zobacz, o co poszło

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Gienek z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

Mieszkańcy wsi mają dość Gienka i Andrzeja z Plutycz? Trwa konflikt! Zobacz, o co poszło

2023-10-11 7:56

Gienek i Andrzej z Plutycz dzięki grze w serialu „Rolnicy. Podlasie” zyskali ogromną popularność. Rolników spod Bielska Podlaskiego w ciągu roku odwiedzają tysiące wiernych i ciekawskich fanów. Jak się okazuje sława Andrzeja z Plutycz odbija się czkawką dla mieszkańców wsi, którzy skarżą się na rolników. O co poszło? Dlaczego w Plutyczach trwa konflikt?

Atmosfera w Plutyczach jest naprawdę gorąca i nie chodzi o wysokie temperatury w końcówce września 2023 roku. Nie mamy tu również na myśli pobicia Andrzeja Onopiuka, do którego doszło miesiąc temu, choć incydent może być pokłosiem atmosfery we wsi.

Mieszkańcy mają dosyć Andrzeja z Plutycz i jego ojca?

O sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze Radia Białystok. Według ich doniesień mieszkańcy Plutycz są źli na gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie”. O co chodzi? Nerwy ponoszą pozostałych rolników, ponieważ Gienek i Andrzej z Plutycz od miesięcy nie panują nad swoimi zwierzętami. Konkretnie chodzi o stado koni, które pozbawione opieki i kontroli niszczy uprawy sąsiadów Onopiuków. O tym problemie alarmowali fani serialu „Rolnicy. Podlasie” w komentarzach pod postami dotyczącymi Andrzeja z Plutycz.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” uprzykrzają życie mieszkańcom Plutycz

Szalejące po całej wsi i okolicach konie Gienka Onopiuka to nie jedyny problem. Na stronie Radia Białystok czytamy, że mieszkańcy Plutycz mają dość fanów serialu „Rolnicy. Podlasie”, których odwiedziny u Andrzeja z Plutycz przysparzają problemów. Wizytom towarzyszy wiele emocji, a to zakłóca spokój malutkiej miejscowości pod Bielskiem Podlaskim.

Arogancja Gienka i Andrzeja z Plutycz

Mieszkańcy Plutycz regularnie zwracają uwagę Gienkowi i Andrzejowi Onopiukom uwagę w sprawie ich zachowania oraz braku nadzoru nad końmi, ale jak czytamy w materiale słyszą jedynie obelgi oraz słowa: „i tak nam nic nie zrobicie”.

Dlatego część mieszkańców skierowało w sprawie Gienka i Andrzeja z Plutycz sprawy do sądu, ale jak sami twierdzą: raczej nie przyniesie to pożądanych efektów. Gienek Onopiuk natomiast odpierając zarzuty powiedział, że to pomówienia kierowane z zazdrości za popularność ojca i syna.

QUIZ: Andrzej z Plutycz - jak dobrze znasz rolnika z Podlasia?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Andrzej z Plutycz?
Listen on Spreaker.