Te sklepy NeoNet wkrótce zostaną zamknięte na Podlasiu. Znamy datę ich likwidacji

i

Autor: neonet.pl Te sklepy NeoNet wkrótce zostaną zamknięte na Podlasiu. Znamy datę ich likwidacji

Zakupy

Te sklepy NeoNet wkrótce zostaną zamknięte na Podlasiu. Znamy datę ich likwidacji [LISTA]

2024-02-29 10:02

Spółka NeoNet S.A. zgodnie z wyrokiem Sądu Administracyjnego z 1 grudnia 2023 r. jest w stanie restrukturyzacji. Jej celem jest jak najszybsze poprawienie sytuacji przedsiębiorstwa i zapewnienie spółce stabilizacji na przyszłość. Tym sposobem spółki jest likwidacja 26 sklepów w całej Polsce. Wiemy, które punkty w województwie podlaskim wkrótce przestaną istnieć.

NeoNet likwiduje 26 sklepów

Postępowanie sanacyjne NeoNetu ruszyło na początku grudnia ub.r. Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej postanowił, że spółką będzie dalej kierował obecny zarząd, a na zarządcę wyznaczył firmę Kancelaria Restrukturyzacyjna. Strategią firmy NeoNet na poprawę finansów spółki jest restrukturyzacja. 

Niestety proces obejmie zwolnienia i zamknięcie części sklepów stacjonarnych. Firma już zapowiedziała, że rozstanie się z 80-100 pracownikami swojej centrali, w której jest zatrudnionych 377 osób w pięciu grupach zawodowych. 

W piątek 19.01 NeoNet podał konkrety dotyczące zmniejszenia swojej sieci stacjonarnej. Do końca lutego zlikwidowanych zostanie 26 sklepów, a część z nich już przestała działać. Jak podkreśla spółki, chodzi o te najmniej rentowne punkty. 

Te sklepy NeoNet 1 marca przestaną istnieć [LISTA]

Spora część sklepów z listy 26 likwidowanych placówek znajduje się również w województwie podlaskim. Poniżej publikujemy listę punktów NeoNet, które 1 marca przestaną istnieć. 

Lista sklepów Neonet na Podlasiu, które 1 marca przestana istnieć:

  • Jana Pawła II 2, 16-400 Suwałki
  • Łąkowa 5, 16-100 Sokółka
  • Ziemiańska 1, 16-300 Augustów