Suchowola. Kierowca volkswagena wyprzedzał dwa tiry na podwójnej ciągłej

i

Autor: KPP Sokółka Suchowola. Kierowca volkswagena wyprzedzał dwa tiry na podwójnej ciągłej

Suchowola. Niecierpliwy kierowca wyprzedzał dwa tiry na podwójnej ciągłej [WIDEO]

2020-12-31 8:33

Niebezpieczne wyprzedzanie w Suchowoli. Kierujący volkswagenem prawdopodobnie nie należy do cierpliwych osób, ponieważ nie stosując się do obowiązujących ograniczeń, postanowił wyprzedzać dwa tiry w terenie zabudowanym w miejscu, gdzie obowiązuje bezwzględny zakaz wyprzedzania - linia podwójna ciągła. Na jego nieszczęście wszystko zarejestrowała kamera policyjnego nieoznakowanego radiowozu, który jechał tuż za nim.

W ubiegły piątek w Suchowoli policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca nie zastosował się do znaku P4, czyli linii podwójnej ciągłej. Niecierpliwość najwyraźniej wzięła górę i Estończyk, jadac drogą krajową nr 8 w Suchowoli, postanowił wyprzedzić dwa tiry. Miał pecha, ponieważ zaraz za nim jechał nieoznakowany policyjny radiowóz, którego kamera wyraźnie zarejestrowała niebezpieczny manewr. Z jego wykonanie obcokrajowiec został ukarany mandatem 200 zł.

ZOBACZ TEŻ: Węzeł Porosły gotowy! To jedna z największych inwestycji w historii Białegostoku [ZDJĘCIA]

Policjanci podkreślają, że krajowa "ósemka" na odcinku między Białymstokiem a Augustowem jest jedną z najniebezpieczniejszych dróg w województwie podlaskim, stąd też szczególnie jest patrolowana przez policjantów z "drogówki".

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Wyprzedzania na podwójnej ciągłej na kamerze radiowozu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE