Spektakularna metamorfoza Danuty Martyniuk! Na zdjęciu przykuwa uwagę w skórzanej mini z blond włosami i odmienioną twarzą

i

Autor: akpa.pl/Kurnikowski Danuta i Zenon Martyniuk

Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Danuty Martyniuk! Pozuje w skórzanej mini z blond włosami i odmienioną twarzą

2023-11-20 11:29

Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę. Małżonka Zenka pokazała się na zdjęciu odmieniona i od razu wywoła spore poruszenie. Tam pozuje w skórzanej mini i z blond lokami. Widać też różnicę na twarzy 56-latki. Zobaczcie sami.

Metamorfoza Danuty Martyniuk. Wyszła z cienia Zenka

Danuta Martyniuk przez lata pozostawała w cieniu sławnego męża, z którym ślub wzięli w 1989 r. Media zazwyczaj skupiały się na popularnym gwiazdorze disco-polo. Ostatnio jednak sytuacja ta uległa odmianie i coraz częściej uwaga zmierza w kierunku żony lidera Akcentu.

Wszystko za sprawą przemiany 56-latki. Danuta postanowiła diametralnie odmienić swój wizerunek. Jak wyznała w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", skłonił ją do tego między innymi hejt w sieci i nieprzychylne komentarze na jej temat.

Metamorfozę rozpoczęła od próby zrzucenia wagi. Początkowo robiła to w tajemnicy przed mężem. Jednak po stracie 15 kg, nie umknęło to już uwadze Zenona. Niedawno pojawiły się też informacje, że Danuta schudła już nawet 30 kg.

Skórzana mini, zabiegi upiększające i blond włosy. Tak obecnie wygląda Danuta Martyniuk

Ale to nie wszystko. Przed kilkoma miesiącami pojawiły się wieści o dalszych zmianach w urodzie małżonki lidera Akcentu. Szczególnie zwracały uwagę zmiany na jej twarzy. Główna zainteresowana nie zamierzała jednak ukrywać prawdy i wyznała, że poddała się operacji plastycznej nosa, a także przeszła serię zabiegów upiększających, takich jak chociażby lifting.

Niedawno zaprezentowała się również w nowej, przebojowej fryzurze. Przez lata była wierna ciemnym włosom. Ale tym razem postawiła na blond.

Danuta co prawda nie udziela się w mediach społecznościowych, ale to nie przeszkadza jej w wywoływaniu co jakiś czas medialnego szumu. W sieci regularnie pojawiają się jej zdjęcia. Tym razem poruszenie wywołała fotografia zrobiona podczas wizyty celebryckich małżonków w USA.

Na grupowym zdjęciu zainteresowanie wzbudza głównie Danuta pozująca w skórzanej mini. Zobaczcie sami poniżej.

Dom Zenka Martyniuka w Grabówce. Zobaczcie poniżej jak mieszka gwiazd disco polo!

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:
Danuta Martyniuk kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE