Sejny. Potrącenie na przejściu dla pieszych na ulicy Zawadzkiego

i

Autor: KPP Sejny Sejny. Potrącenie na przejściu dla pieszych na ulicy Zawadzkiego

Sejny: Rozpędzone audi wjechało w kobietę na przejściu dla pieszych. Policja publikuje DRASTYCZNE NAGRANIE!

2021-09-07 13:52

Do sieci trafiło nagranie z drastycznego wypadku, który miał miejsce na ulicy Zawadzkiego w Sejnach. Kierowca samochodu osobowego potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, po czym jak gdyby nigdy nic odjechał. 61-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Teraz policjanci szukają świadków zdarzenia.

Do wypadku doszło w poniedziałek (6 września) przed godziną 20.00 na ulicy Zawadzkiego w Sejnach. Na zarejestrowanym nagraniu widać, jak kierowca samochodu osobowego potrąca pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia. 61-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca poruszał się samochodem marki Audi A3 - informuje młodszy aspirant Edyta Pacuk, oficer prasowa KPP w Sejnach.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sejnach pod numerem 477153212. Informację można przekazać również dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Sejny. Potrącenie na przejściu dla pieszych. Policja szuka świadków

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Najdroższe grzyby świata. Można zbić na nich fortunę. Niektóre rosną w polskich lasach! [GALERIA]