Może, chyba, zobaczymy. SamoHa odpala kolejną petardę! Sprawdźcie nowy klip

2020-12-15 8:41
SamoHa - MOŻE / CHYBA / ZOBACZYMY
Autor: SamoHa - Facebook SamoHa - MOŻE / CHYBA / ZOBACZYMY - zdjęcie z planu klipu

Zespół SamoHa przygotował klip do nowego utworu "Może, chyba, zobaczymy" z gościnnym udziałem białostockiego rapera Ciry. Premiera teledysku odbędzie się już dziś, 15 grudnia. Po raz kolejny spodziewać się możemy mocnego uderzenia prosto z północno-wschodniej Polski!

Samoha - Może, chyba, zobaczymy. Premiera klipu na Youtube

Na wtorek, godz. 18, zespół SamoHa zaplanował premierę swojego nowego teledysku do utworu "MOŻE / CHYBA / ZOBACZYMY". Gościnnie zobaczymy w nim białostockiego rapera Cirę. Krótka zajawka, która pojawiła się na oficjalnym kanale zespołu w mediach społecznościowych zwiastuje, że po raz kolejny możemy spodziewać się mocnego uderzenia! 

Zespół SamoHa powstał w styczniu 2018 roku w Białymstoku z inicjatywy lokalnych muzyków. Zespół muzycznie ociera się o hip hop z elementami funky i ciężkiego rocka. Sceniczny debiut formacji miał miejsce na wojewódzkim przeglądzie zespołów amatorskich Rockowania 2018 w Białymstoku. Entuzjastycznie przyjęty występ zagwarantował zespołowi “awans” do finałów przeglądu, na którym wystąpiło siedem zespołów z woj. podlaskiego. Wiosną 2018 roku, formacja SamoHa rozpoczęła pracę nad kilkoma studyjnymi nagraniami. Pierwszym utworem promującym band została piosenka “I tak to zrobię 2018”. Do piosenki został zrealizowany klip.

Klip do utworu Samoha - MOŻE / CHYBA / ZOBACZYMY obejrzycie poniżej już od godz. 18!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE