"Ona by tak chciała" promuje białostocką podstawówkę. Będzie HIT? [WIDEO]

2020-02-23 5:39

Hit Ronniego Ferrari "Ona by tak chciała" wykorzystali tym razem uczniowie białostockiej podstawówki. Jak wyszło? Naszym zdaniem naprawdę świetnie! Przekonajcie się sami na ESKA.PL Białystok.

Ronnie Ferrari w Białymstoku. "Ona by tak chciała" białostocką podstawówkę

"Ona by tak chciała do 9-ki, by mieć same 5-tki" śpiewają utalentowani uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białymstoku. Hit Ronniego Ferrari wykorzystali do stworzenia teledysku promującego ich placówkę. I trzeba przyznać, że nagranie brzmi i wygląda świetnie!

Toksyna z Białegostoku HITEM na miarę "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari!

- Dla niezdecydowanych, wahających się i niepewnych wyboru! Jedyna w swoim rodzaju piosenka w wykonaniu uczniów SP 9 - pochwaliła się SP 9 na swoim oficjalnym fanpage na Facebooku.

Klip zebrał masę pozytywnych reakcji i komentarzy. Czy zachęci rodziców do zapisywania swoich dzieci właśnie tutaj? Oglądając go, wierzymy, że są na to duże szanse!

Ronnie Ferrari "Ona by tak chciała" - cover uczniów SP 9 w Białymstoku

Cover piosenki "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari służył nie tylko stworzeniu wideo promocyjnego na potrzeby rekrutacji do szkół podstawowych. Dla dzieci, które wystąpiły w teledysku, było to spełnienie marzeń. Pod okiem pana Roberta Sasinowskiego po raz pierwszy pracowały w profesjonalnym studio nagraniowym i od kuchni poznały tajniki tworzenia muzyki.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

"Ona by tak chciała do 9". Będzie HIT?!

Szkoła Podstawowa nr 9 im. 42. Pułku Piechoty Białymstoku słynie z ciekawych i nietypowych rozwiązań. Swoim uczniom oferuje niekonwencjonalne metody nauczania, m.in. z elementami pedagogiki Montessori, Froebla czy koncepcji Planu Daltońskiego. Prowadzi też zajęcia z kodowania "KodoMat z pasją".

Ministranci przerobili Zenka Martyniuka. „Ministrancki los” przebije oryginał?

Czy "Ona by tak chciała do 9" stanie się kolejnym hitowym coverem piosenki Ronniego Ferrari? Sprawdźcie i oceńcie sami na ESKA.PL Białystok:

"Ona by tak chciała do 9". Dzień otwarty w SP 9 w Białymstoku

W najbliższym czasie białostockie podstawówki szykują dni otwarte. Rodzice z dziećmi będą mogli zapoznać się z ofertami poszczególnych placówek. W SP 9 przy ul. Legionowej 7 dzień otwarty pod hasłem "SuperBohaterowie" zaplanowano na 27 lutego, w godz. 16.30-19.

Jak poinformowała Kamila Bogacewicz z UM w Białymstoku, rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się między 24 lutego a 6 marca. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest dla kandydatów zamieszkałych w Białymstoku poza obwodem szkoły podstawowej oraz spoza miasta. Kandydaci do szkół obwodowych przyjmowani są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców.

Zarówno wnioski o przyjęcie dzieci do wybranej placówki nieobwodowej, jak i zgłoszenia do placówek obwodowych rodzice powinni złożyć do 6 marca (do godz. 15.00).

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE