Ministranci przerobili Zenka Martyniuka. „Ministrancki los” przebije oryginał?

2020-02-18 11:19
Ministrancka Wytwórnia Muzyczna - Ministrancki Los
Autor: Youtube / Ministrancja Wytwornia Muzyczna "Ministrancki los" to parodia hitu Zenka Martyniuka "Przekorny los". Stworzyli ją ministranci z Katowic

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna z Katowic przerobiła znany hit króla disco polo. „Ministrancki los” to parodia utworu „Przekorny los” Zenka Martyniuka. Czy śląscy ministranci stworzyli nowy HIT?

Ministrancki los. Przeróbka utworu „Przekorny los” Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk to obecnie jedna z najpopularniejszych postaci w naszym kraju. 14 lutego w kinach pojawiła się jego filmowa biografia. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się nagrania i przeróbki inspirowane postacią oraz twórczością króla disco polo. Jedną z nich stworzyli niedawno ministranci z Katowic działający pod szyldem Ministrancka Wytwórnia Muzyczna.

Ewenement na Podlasiu! W jednym z liceów ma powstać profil "disco polo"

- Ministrancki los bywa czasem przekorny; nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza… - piszą ministranci na swoim fanpage’u na Facebooku. - Jednak ostatecznie jest to najlepszy czas w naszym życiu i daje tyle radości, że aż chce się nią podzielić w rytmach muzyki Zenka Martyniuka! "Ministrancki los"!

Magda Narożna zdradziła, ile zarabiają Piękni i Młodzi. Te kwoty zwalają z nóg

Ministranci z Katowic nagrali parodię piosenki Zenka Martyniuka. Będzie hit?

Teledysk do parodii hitu Zenka Martyniuk, utworu "Ministrancki los", był kręcony m.in. w katowickiej strefie kultury oraz na terenie parafii w Katowicach Bogucicach.

Jak wyszło?

Pod postem z klipem, który opublikowała na swoim fanpage’u Ministrancka Wytwórnia Muzyczna, pojawiły się setki pozytywnych reakcji i dziesiątki komentarzy. Wygląda na to, że ministranci z Katowic stworzyli HIT internetu.

Czy „Ministrancji los” przebije oryginał, „Przekorny los” Zenona Martyniuka? Łatwo nie będzie, zważając na to, że pod klipem akcentu widnieje liczba ponad 87 milionów wyświetleń. Teledysk ministrantów ma ich na razie blisko 25 tysięcy. Zobaczcie na ESKA.PL Białystok, jak się prezentuje:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE