Rolnicy. Podlasie – sezon 3, odcinek 1 online. Powtórka i nowe odcinki [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-03-15 7:48
Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki. Premiera 3. sezonu 14 marca 2021 [ZDJĘCIA]
Autor: Fokus TV Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki i premiera 3. sezonu serialu już 14 marca! Wiosną 2021 zobaczymy nowe przygody znanych i lubianych bohaterów serii: Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilki z Laszek, Tomka i Moniki z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek czy Maćka z Kundzicz.

Premiera serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" już w marcu! Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nowe odcinki? Jeśli z niecierpliwością czekacie na 1. odcinek 3. sezonu, koniecznie to sprawdźcie! Gienek i Andrzej, Emilka, Tomek i Monika czy Jarek i Agnieszka powracają na ekrany telewizorów!

Spis treści

  1. Rolnicy. Podlasie: Nowe odcinki - kiedy rusza 3. sezon? [15.03.2021]
  2. Rolnicy. Podlasie – sezon 3, odcinek 1 online. Powtórka i nowe odcinki
  3. Rolnicy. Podlasie – 1. odcinek sezon 3. O której oglądać?
  4. Nowe odcinki „Rolnicy. Podlasie” pobiją kolejny rekord?

Rolnicy. Podlasie: Nowe odcinki - kiedy rusza 3. sezon? [15.03.2021]

„Rolnicy. Podlasie” - nowy 3. sezon zbliża się wielkimi krokami! Premiera kolejnej odsłony najpopularniejszego serialu dokumentalnego telewizji Fokus TV odbędzie się już w połowie marca. Zobaczymy w niej znanych i lubianych bohaterów poprzednich dwóch części. Fani mogą już śmiało zacierać dłonie, ponieważ producenci przygotowali prawdziwą BOMBĘ – nowy sezon „Rolników. Podlasie” liczyć będzie może kilkadziesiąt odcinków! Wystąpią w nich m.in. Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk z Laszek, Tomek i Monika z Pokaniewa czy Jarek i Agnieszka z Bronowa. W premierowych odcinkach zobaczymy także nowych bohaterów, którzy dołączą do znanej obsady. Na terenie podlaskich gospodarstw wciąż trwają zdjęcia. Ich efekty będzie mogli poznać już niebawem, dowiadując się, jak popularni bohaterowie radzili sobie w ostatnich miesiącach po zakończeniu drugiego sezonu. Czy pandemia mocno dała im się we znaki? Jak przeżyli zimę? Co zmieniło się w ich życiu od ostatniego odcinka? Część odpowiedzi poznaliśmy już, śledząc m.in. fanpage bohaterów w mediach społecznościowych. Kolejne karty odsłonią się w kolejnych nowych odcinkach „Rolników. Podlasie”.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie – sezon 3, odcinek 1 online. Powtórka i nowe odcinki

Już od stycznia 2021 roku fani serialu „Rolnicy. Podlasie” zastanawiali się, kiedy nowe odcinki będzie można oglądać w telewizji. Pojawiały się nawet pogłoski, że zmienić się może ich obsada, a w programie zabraknie m.in. Gienka i Andrzeja z Plutycz czy Emilii Korolczuk – jednych z ulubieńców publiczności przed telewizorami. Na szczęście okazały się one nieprawdziwe, a rolnicy z Podlasia potwierdzili, że biorą udział w zdjęciach do kolejnego cyklu.

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”, tak jak poprzednie, można będzie oglądać na antenie FOKUS TV. Każdy premierowy odcinek będzie także dostępny na oficjalnej stronie telewizji w Internecie (kliknij odnośnik, żeby przejść na stronę serialu): FOKUS TV - Rolnicy. Podlasie - sezon 3.

Rolnicy. Podlasie – 1. odcinek sezon 3. O której oglądać?

Premierę 1. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” zaplanowano na 14 marca (niedziela) o godz. 20. Co tydzień widzowie będą mogli śledzić następne, emitowane o tej samej porze. Wcześniej, w sobotę, obejrzą powtórki, dzięki którym przypomną sobie, co działo się w poprzednich odsłonach, aby być na bieżąco z wydarzeniami z poszczególnych gospodarstw.

Nowe odcinki „Rolnicy. Podlasie” pobiją kolejny rekord?

Serial „Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit. Każdy kolejny odcinek i sezon biły rekordy oglądalności. Według Wirtualnych Mediów pierwszą serię „Rolnicy. Podlasie” po śledziło 373 tys. osób, co przełożyło się na 2,41 proc. udziału w grupie 4+ i 2,33 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Średnia widownia premierowych odcinków do 4 października wyniosła 572 tys. osób, co przełożyło się na 4,06 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 4,39 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Największą popularnością cieszył się odcinek cyklu z 27 września. Przyciągnął uwagę 811 tys. osób, co dało Fokus TV 5,32 proc. udziału w 4+ i 5,90 proc. w 16-49.

Czy nowe odcinki „Rolnicy. Podlasie” pobiją kolejny rekord? Patrząc po stale rosnącej publiczności, wszystko na to wskazuje. Na grupach i fanpage’ach bohaterów serii wrze, a fani nie mogą się już doczekać premierowego 1. odcinka 3. sezonu. Gienek i Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk stali się najpopularniejszymi rolnikami w Polsce. Ich gospodarstwa odwiedza rzesza oddanych fanów. Niestety, nie brakuje też nieprzyjemnych wizyt: "Rolnicy. Podlasie": Emilia Korolczuk w ciąży przeżywa DRAMAT! Wciąż jest nękana

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE