Rolnicy Podlasie. Gienek ZATRZYMANY przez POLICJĘ! Dantejskie sceny w Plutyczach [WIDEO] 4.05.2021

2021-05-04 10:21
Rolnicy Podlasie. Gienek ZABRANY przez POLICJĘ! Dantejskie sceny w Plutyczach
Autor: Youtube Rolnicy Podlasie. Gienek ZABRANY przez POLICJĘ! Dantejskie sceny w Plutyczach

Dantejskie sceny w Plutyczach. Gienek Onopiuk zatrzymany i aresztowany przez policję! Został powalony na ziemię na terenie swojej posesji, a potem zabrany przez policjantów. Wcześniej on i Andrzej prawdopodobnie wpuścili mundurowych na teren swojego gospodarstwa. W sieci pojawiło się szokujące nagranie z interwencji. Dlaczego Gienka zabrała policja? [Aktualizacja 4.05.2021]

Rolnicy. Podlasie: Gienek Onopiuk aresztowany [4.05.2021]

Gienek Onopiuk to jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce i ulubieniec widzów serialu „Rolnicy. Podlasie”. Występuje w nim wraz z synem Andrzejem, pokazując blaski i cienie życia na podlaskiej wsi. Ojciec i syn mieszkają w Plutyczach pod Bielskiem Podlaskim. Ich ciągłe problemy z sąsiadami, sanepidem i policją nie są już żadną tajemnicą, jednak nagranie, które właśnie trafiło do sieci pokazuje, że tym razem coś mogło zajść stanowczo za daleko. Na filmiku widać, jak kilku funkcjonariuszy interweniuje wobec Gienka, powala go na ziemię, skuwa w kajdanki, a potem wsadza do radiowozu. Wszystko dzieje się na posesji Onopiuków.

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach [ZDJĘCIA] 02.05.2021

Szokujące nagranie pojawiło się na kanale iAgro. Rozpoczyna się komentarzem lidera Agrounii Michała Kołodziejczaka:

- Kiedy ja to zobaczyłem, powiedziałem od razu bardzo głośno: nie pozostawię Gienka i Andrzeja bez pomocy. Agrounia pomoże jak tylko będzie mogła. Udostępniamy naszych prawników do pomocy Gienkowi i Andrzejowi, bo te obrazki to jest szok. Patrze na to wszystko z ogromnym niedowierzaniem, jak policjant może w taki sposób potraktować biednego, skromnego rolnika. Jak może zakuć w kajdanki na podwórku, na które wcześniej Gienek policjantów zaprosił – skomentował Kołodziejczak.

Rolnicy Podlasie. Gienek ZATRZYMANY i aresztowany przez policję w Plutyczach!

Wideo rozpoczyna się w momencie, gdy Gienek leży skuty na ziemi przez policjantów. W tle słychać krzyczącego Andrzeja: - Panowie, co wy robicie?! Przecież ja Was w dobrej rzeczy wpuściłem! Co wy robicie? Wy macie w głowie?! Jemu teraz zarzucacie, że was pobił?! Panowie zostawią mi numery telefonów, będzie sprawa w sądzie na całą policję.

Andrzej Onopiuk wyraźnie wpadł w furię, widząc skutego ojca na ziemi. Słowa policjantów w żaden sposób nie pomagały w tym, aby go uspokoić: - Ja jestem u siebie! Nie rozumiecie, że ja was mogę tutaj nawet pobić i nic mi nie zrobicie?!

Co dokładnie stało się w Plutyczach? Trudno powiedzieć, ponieważ nagranie rozpoczyna się w środku wydarzeń. Ze słów, które krzyczy Andrzej, można się domyślać, że funkcjonariusze interweniowali, ponieważ według nich Gienek ich zaatakował. Ostatecznie rolnika skuto i wsadzono do radiowozu.

Sprawa prawdopodobnie będzie miała swój dalszy ciąg w sądzie. Całe 6-minutowe nagranie możecie obejrzeć niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE