Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają WAŻNY APEL. Niedługo całkowicie znikną [ZDJĘCIA]

2021-05-28 9:21
Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają WAŻNY APEL. Już niedługo ich nie będzie
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają WAŻNY APEL. Już niedługo ich nie będzie

„Rolnicy. Podlasie”: Gienek i Andrzej mają ważny apel. Już niedługo nie będzie ich w Plutyczach. Rolnicy spod Bielska Podlaskiego postanowili poinformować o tym wszystkich fanów, ponieważ w weekend Gienek Onopiuk będzie obchodził urodziny. Wielu fanów z pewnością chciałoby mu złożyć życzenia osobiście.

Gienek i Andrzej to niewątpliwie najpopularniejsi mieszkańcy Plutycz. To także prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Bohaterowie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” cieszą się ogromną rzeszą fanów śledzących ich losy na ekranach telewizorów, w mediach społecznościowych, a także osobiście odwiedzających Onopiuków w gospodarstwie. Niestety na początku maja doszło tam do przykrych zdarzeń z udziałem Gienka, wobec którego interweniowała policja. Rolnik przeżył prawdziwy koszmar i trafił do aresztu. To zresztą nie pierwsza wizyta mundurowych w jego gospodarstwie, choć z pewnością jedna z tak kontrowersyjnych. Interwencja wobec Gienka miała zostać podjęta w związku z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza. Policję prawdopodobnie wezwali sąsiedzi, gdy u Onopiuków przebywali goście. Sprawa oraz nagranie ukazujące fragment interwencji błyskawicznie rozniosły się po sieci, a Andrzej zaapelował do fanów o to, by odwiedzając go i jego ojca w gospodarstwie, zachowali spokój. Tłumaczył, że szczególnie młodzi wizytatorzy, kiedy trochę wypiją, potrafią czepiać się do sąsiadów, a konsekwencje ich zachowania ponoszą potem bohaterowie serialu.

Gienek z Plutycz zatrzymany przez policję! Gruba akcja! Agrounia będzie interweniować

Rolnicy Podlasie: Gienek z Plutycz obchodzi urodziny

W niedzielę, 30 maja Gienek Onopiuk będzie świętował swoje 66. urodziny (rocznik 1955). Dla licznego grona fanów rolnika z Plutycz niewątpliwie stanowi to okazję, by w najbliższy weekend odwiedzić go w gospodarstwie i osobiście złożyć życzenia urodzinowe. Gienek i Andrzej, spodziewając się tego, wystosowali do fanów ważny apel:

- Uwaga, kierujemy apel do osób, którzy chcą lub zamierzają w najbliższy weekend 29 i 30 maja odwiedzić Andrzeja i Gienka w Plutyczach – napisali na Facebooku. – Nie będziemy obecni w swoim gospodarstwie. Będziemy kontynuować nagrania do „Rolnicy. Podlasie” poza Plutyczami, wyjazdowo. Prosimy o wyrozumiałość.

Sympatycy rolników z Plutycz muszą zatem pogodzić się z tym, że w weekend nie zastaną swoich ulubieńców w gospodarstwie. W komentarzach pod postem niektórzy wskazują nawet, że dzięki temu, iż Gienka i Andrzeja nie będzie u siebie, mieszkańcy Plutycz będą mieli trochę spokoju.

Rolnicy Podlasie. Sezon 3, odcinek 12 – premiera na FOKUS TV

Również w dzień urodzin Gienka, 30 maja, odbędzie się premiera nowego, 12. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” na Fokus TV. Dowiemy się w nim m.in., dlaczego Andrzej wybrał się do dentysty, jak przebiegła wizyta w gabinecie oraz jaką diagnozę usłyszał rolnik z Podlasia. Premiera 12. odcinka o godz. 20.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE