Andrzej z Plutycz u LEKARZA! Rolnik ma problemy ze zdrowiem? [ZDJĘCIA] 28.05.2021

2021-05-28 7:57
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz u LEKARZA! Rolnik ma problemy ze zdrowiem?
Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz u LEKARZA! Rolnik ma problemy ze zdrowiem?

Andrzej Onopiuk z Plutycz u lekarza! Co się stało? Jeden z najpopularniejszych bohaterów serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" przyznał, że nadszedł w końcu dzień, w którym musiał wybrać się do specjalisty, aby zrobić porządek ze swoim zdrowiem. Jak przebiegła wizyta, zobaczymy w nowym odcinku 3. sezonu programu.

Andrzej z Plutycz to jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce. Bohater serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną ilością fanów nie tylko oglądających go w TV czy śledzących w mediach społecznościowych, ale też przyjeżdżających do Plutycz, by odwiedzić go osobiście. Andrzej i Gienek mogą również liczyć na wsparcie widzów, którzy niejednokrotnie pomagali im w zbiórkach czy też fundowali prezenty, aby praca w gospodarstwie szła rolnikom spod Bielska Podlaskiego lepiej. Ich przygody możemy śledzić w nowych odcinkach 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej mają WAŻNY APEL. Niedługo całkowicie znikną [ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie: Andrzej u dentysty [28.05.2021]

W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź, z której wynika, że jakiś czas temu Andrzej odwiedził w końcu dentystę.

- Przyszedł wreszcie wielki dzień, że do dentysty musiałem pojechać – przyznaje rolnik z Plutycz, którego braki w uzębieniu nie są żadną tajemnicą.

Przed wizytą starszego brata strofował Jarek:

- To Ty się ogol i zęby umyj! - poganiał Andrzeja. Postanowił również towarzyszyć mu drodze do gabinetu stomatologicznego.

Andrzej podczas wizyty usłyszał diagnozę: leczenie jego zębów potrwa 3 miesiące. Jak przebiegła jego wizyta u specjalisty? Dowiemy się tego już niebawem. Poniżej zapowiedź nowego odcinka.

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23

Rolnicy. Podlasie – odcinek 12, sezon 3. Co się wydarzy?

Oprócz nowych przygód Gienka i Andrzeja z Plutycz w nowym odcinku „Rolników. Podlasie” dowiemy się także, co słychać w gospodarstwach Jarka i Agnieszki oraz Sylwii i Karola.

Agnieszka po raz pierwszy w życiu wcieli się w rolę pomocnika pilarza: - Nigdy tego nie robiłam! Teraz będę miała taki fetysz, ścinanie drzew! - śmieje się rolniczka z Bronowa. 

Jarek splata uwiąz dla krowy. Tradycyjną metodą przejętą od ojca i dziadka. Uwiąz potrzebny będzie do przeprowadzenia krowy do krycia. Ponadto Agnieszka i Jarek będą się targować, sprzedając dwa byczki i krowę.

Karol i Sylwia mają nowe zwierzęta - stadko kóz. Maciek z Kundzicz przyjeżdża, aby wraz z nimi zbudować wybieg dla kóz, na którym muszą być konstrukcje do wchodzenia i wskakiwania.

- Nie można kozy trzymać na płaskim terenie, bo to jest dla nich taki, no, dyskomfort – tłumaczy doświadczony gospodarz.

Maciek zabiera do siebie capa, którego Karol z Sylwią chcą się pozbyć, gdyż jego poroże mogłoby pokaleczyć dzieci.

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”? Odpowiedź poznamy w ten weekend. Nowy 12. odcinek już w najbliższą niedzielę, 30 maja, o godz. 20 na antenie Fokus TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE