Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje urodziny. Pochwaliła się wyjątkowym prezentem

2022-05-18 15:38
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje urodziny. Pochwaliła się wyjątkowym prezentem
Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje urodziny. Pochwaliła się wyjątkowym prezentem

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk niedawno świętowała swoje kolejne urodziny. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” przy tej okazji pochwaliła się swoim fanom, jaki prezent otrzymała. Trzeba przyznać, że jest nietypowy!

Serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” nadawany jest w telewizji Fokus TV. Nowe przygody rolników z województwa podlaskiego można oglądać w każdą niedzielę wieczorem, ale nie jest to jedyny kontakt z gwiazdami produkcji. Ci najbardziej rozpoznawalni, jak chociażby Gienek i Andrzej z Plutycz, posiadają swoje kanały na YouTube i chętnie dzielą się swoim życiem w social mediach.

Czytaj także: Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki. Kiedy? Jakie gwiazdy wystąpią?

Emilia Korolczuk jest właśnie przykładem takiej gwiazdy. Sołtys wsi Laszki prowadzi w tej miejscowości swoje gospodarstwo i chętnie dzieli się kulisami pracy na roli. Takim miejscem, gdzie to robi jest profil na Facebooku „Ranczo Laszki Emilia Korolczuk”. Emilia we wtorkowym poście pochwaliła się, że z okazji jej kolejnych urodzin otrzymała wspaniały prezent.

Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowy podarek, bo chodzi tu o ukończenie kolejnego etapu budowy serowarni. Ta ruszyła na ranczu w Laszkach jakiś czas temu, a budowla z każdym tygodniem zbliża się do finalnego efektu. Obecnie stawiane są ściany budynku.

Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowy odcinek można oglądać o godzi. 20.00.

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE