Rolnicy. Podlasie. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju z Plutycz. „To kabaret”

i

Autor: Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju z Plutycz. „To kabaret”

Rolnicy. Podlasie. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju z Plutycz. „To kabaret”

2022-05-26 10:25

Rolnicy. Podlasie jest jedną z najbardziej popularnych produkcji i to właśnie w niej występuje Andrzej z Plutycz. Rolnik prowadzi również swój kanał na YouTube, gdzie zamieszcza filmy z prac na gospodarstwie. To właśnie pod ostatnim materiałem mocno oberwało się Andrzejowi. O co chodziło?

Andrzej z Plutycz to gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie”. Produkcja Fokus TV zyskała olbrzymią popularność właśnie z uwagi na perypetie dwóch rolników ze wsi niedaleko Bielska Podlaskiego. Gienek i Andrzej tę sławę obserwują również na co dzień, bo do ich gospodarstwa ściągają fani z całej Polski. Wszystko po to, aby przyjechać, porozmawiać, poznać słynne już błoto i zrobić sobie zdjęcie z ulubieńcami.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wyjaśnia relację z Emilką. „Coś się popsuło”

"Rolnicy. Podlasie" również w internecie

Rolnicy z Podlasia postanowili założyć również kanał na YouTube, gdzie pokazują więcej codziennych prac w gospodarstwie. Andrzej z Plutycz siał już ziemniaki, zboże, nawozy, orał pole i talerzował. W ostatnim nagraniu mężczyzna pokazał jak robił opryski. CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz marzy o drogiej maszynie rolniczej [WIDEO]

Andrzej z Plutycz znowu oceniony przez internautów

Materiał w zaledwie dwa dni po publikacji obejrzało blisko 100 tys. internautów, ale to co może robić wrażenie, to liczba komentarzy. Pod filmem jest już blisko 450 reakcji użytkowników platformy YouTube i chociaż sporo w nich opinii wspierających rolnika z Podlasia, to jednak zdecydowanej większości nie podoba się to, jak Andrzej z Plutycz prowadzi swoje gospodarstwo.

Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" skrytykowana

Internauci ponownie zwrócili uwagę na to, jak "Andrzej z Plutycz" radzi sobie na roli. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" tym razem robiła opryski, dlatego użytkownicy platformy YouTube bacznie przyjrzeli się nie tylko temu jak ta czynność była wykonywana, ale też wzięli pod lupę to, jak Andrzej radzi sobie z obsługą maszyn rolniczych. I nie możemy napisać, że byli pod wrażeniem. Poniżej prezentujemy tylko te najbardziej wyważone:

Andrzej pokazuje jak się nie powinno dbać o maszyny.

Jeszcze trochę to od za niskich obrotów ciągnika wał się ukręci.

Żeby chłop po technikum mechanicznym musiał po komentarzach stwierdzać że trzeba sprawdzić czy dolać oleju do swojego traktora to już świadczy o jego kompetencjach.

Poczynania Andrzeja na gospodarstwie nie trzeba brać na poważnie a w celu humorystycznym jako kabaret.

A Wy jak oceniacie rolnicze umiejętności Andrzeja z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej emeryturze. Ile dostaje?