Rolnicy. Podlasie. Andrzej żali się, że nie ma pieniędzy i kobiety [ZDJECIA, WIDEO]

2021-10-01 8:34
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz

Już w najbliższą niedzielę obejrzymy kolejny nowy odcinek serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Nie zabraknie w nich ulubieńców widzów, Gienka i Andrzeja czy Emilii Korolczuk. Dowiemy się m.in. dlaczego Andrzej nie przeprowadza w swoim gospodarstwie nowych inwestycji, a także jak przebiegała i co wykazała wizyta weterynarz w Laszkach.

Widzowie serialu "Rolnicy. Podlasie" z pewnością czekają na kolejny nowy odcinek 3. sezonu. W 30. odsłonie serii na ekranach ponownie pojawią się znani i lubiani bohaterowie: Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk z Laszek czy Maciek z Kundzicz. Co słychać w ich gospodarstwach?

Czytaj też: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Andrzej z Plutycz nie ma pieniędzy ani kobiety

W Plutyczach Andrzej i Gienek z pomocą Jastrzębia w oczekiwaniu na ekipę ze specjalnym wapiennym opryskiem doprowadzą do ładu swoje obórki. Pierwszy z rolników wyjaśni, że przyczyną, dla której nie prowadzi gospodarstwa mlecznego, jest brak kobiety w jego życiu. Przyzna również, że nie ma pieniędzy na nowe inwestycje.

Gienek i Jastrząb w czasie pracy rozmawiać będą o podróżach i lataniu samolotem. Jak się okazuje, żaden nie ma za sobą emocjonujących wycieczek.

Weterynarz u Emilki

W Laszkach Emilię Korolczuk odwiedzi weterynarz. Jeden z niewielu, który zna się na kozach. Jedna z podopiecznych rolniczki wymaga punkcji, gdyż doznała kontuzji w starciu z inną.

Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk promienieje jako młoda mama Laury [ZDJĘCIA]

Maciek z Kundzicz ma nowego koziołka

Maciek z Kundzicz dostanie koziołka, kolegę dla Capa. Z uwagi na nastawienie osiołka Terrora do nowego towarzysza, Maciek na razie umieszcza zwierzęta w osobnej zagrodzie. Następnie gospodarz wraz ze znajomym strzyżą byka. W czasie pracy rozmawiają o traktowaniu zwierząt.

30. odcinek 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" będzie można oglądać już w najbliższą niedzielę, 3 października na antenie telewizji FOKUS TV. Początek o godz. 20. Powyżej zwiastun oraz galeria zdjęć z planu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE