Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]

2022-09-10 17:47

Na gospodarstwie największych gwiazd serialu „Rolnicy. Podlasie” w końcu tego lata doszło do ważnego wydarzenia. Andrzej z Plutycz postanowił załadować bele na sprzedaż. Czy rolnik spod Bielska Podlaskiego okazał się mistrzem załadunku? Dlaczego internauci nie zostawili na Andrzeju suchej nitki? Za co nowego wziął się syn Gienka z Plutycz?

Na kanale Andrzeja z Plutycz na Youtubie pojawił się nowy film. Gwiazdo serialu „Rolnicy. Podlasie” kolejny już raz pozwolił swoim fanom zajrzeć za kulisy życia na wsi. Co tym razem wydarzyło się w Plutyczach?

„Rolnicy. Podlasie”. Czy Gienek w końcu pojawił się w odcinku?

Materiał na YouTube pojawił się w sobotę 10 września. Ciekawe jest to, że w filmie występuje Andrzej z Plutycz i jego brat Jarek, ale nie ma nim ich ojca Gienka. To charakterystyczne dla produkcji na kanale Gienek i Andrzej Plutycze. Ojciec mężczyzn regularnie pojawia się w serialu „Rolnicy. Podlasie”.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Ważny moment w Plutyczach. Co zrobił Andrzej?

Najnowszy film u Gienka i Andrzeja z Plutycz miał pokazywać, jak najbardziej znany bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” zbiera bele ze słomy i je sprzedaje. W filmie jednak głównie widzimy sam proces załadunku, kiedy Andrzejowi z Plutycz pomagał jego brat Jarek.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Na co uwagę zwrócili fani Andrzeja z Plutycz?

W najnowszym materiale Andrzej z Plutycz i Jarek ładują bele na przyczepę. Mężczyźni sprawnie sobie radzili z tą czynnością, ale wprawne oko internautów wyłapało sporo niedociągnięć. O co chodziło?

- Zamiast wcześniej zwieść bele w jedno miejsce, a nie teraz czas marnować kierowcy – pisze fan serialu „Rolnicy. Podlasie”.

- Ale wyje skrzynia/ most w tej c360 – dodał kolejny.

- Jaki jest powód, żeby nie ustawić przyczepy na środku pola?Głupota? - zwrócił uwagę jeden z internautów.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

„Andrzej z Plutycz” otworzył nowy biznes?

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” nie tylko wypatrzyli błędy w załadunku bel. Ich wprawne oko zobaczyło, że Andrzej z Plutycz najwidoczniej otworzył nowy biznes. Podczas jednego ujęcia kamera skupia się na wielkim banerze, który wisi na płocie obok domu Gienka i Andrzeja. Widnieje na nim napis o możliwości wynajęcia pokojów.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

- Matko jedyna bele belami , że sprzedaż ok bo będzie trochę kasy, ale mnie bardziej frapuje i kogo te pokoje do wynajęcia – zauważyła fanka serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Czy Andrzej z Plutycz po cichu otworzył nowy biznes?

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz, Gienka, Jarka oraz innych bohaterów produkcji „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]