Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]

2022-09-10 17:47
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]
Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otworzył nowy biznes? Internauci radzą rolnikowi [WIDEO]

Na gospodarstwie największych gwiazd serialu „Rolnicy. Podlasie” w końcu tego lata doszło do ważnego wydarzenia. Andrzej z Plutycz postanowił załadować bele na sprzedaż. Czy rolnik spod Bielska Podlaskiego okazał się mistrzem załadunku? Dlaczego internauci nie zostawili na Andrzeju suchej nitki? Za co nowego wziął się syn Gienka z Plutycz?

Na kanale Andrzeja z Plutycz na Youtubie pojawił się nowy film. Gwiazdo serialu „Rolnicy. Podlasie” kolejny już raz pozwolił swoim fanom zajrzeć za kulisy życia na wsi. Co tym razem wydarzyło się w Plutyczach?

„Rolnicy. Podlasie”. Czy Gienek w końcu pojawił się w odcinku?

Materiał na YouTube pojawił się w sobotę 10 września. Ciekawe jest to, że w filmie występuje Andrzej z Plutycz i jego brat Jarek, ale nie ma nim ich ojca Gienka. To charakterystyczne dla produkcji na kanale Gienek i Andrzej Plutycze. Ojciec mężczyzn regularnie pojawia się w serialu „Rolnicy. Podlasie”.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Ważny moment w Plutyczach. Co zrobił Andrzej?

Najnowszy film u Gienka i Andrzeja z Plutycz miał pokazywać, jak najbardziej znany bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” zbiera bele ze słomy i je sprzedaje. W filmie jednak głównie widzimy sam proces załadunku, kiedy Andrzejowi z Plutycz pomagał jego brat Jarek.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Na co uwagę zwrócili fani Andrzeja z Plutycz?

W najnowszym materiale Andrzej z Plutycz i Jarek ładują bele na przyczepę. Mężczyźni sprawnie sobie radzili z tą czynnością, ale wprawne oko internautów wyłapało sporo niedociągnięć. O co chodziło?

- Zamiast wcześniej zwieść bele w jedno miejsce, a nie teraz czas marnować kierowcy – pisze fan serialu „Rolnicy. Podlasie”.

- Ale wyje skrzynia/ most w tej c360 – dodał kolejny.

- Jaki jest powód, żeby nie ustawić przyczepy na środku pola?Głupota? - zwrócił uwagę jeden z internautów.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

„Andrzej z Plutycz” otworzył nowy biznes?

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” nie tylko wypatrzyli błędy w załadunku bel. Ich wprawne oko zobaczyło, że Andrzej z Plutycz najwidoczniej otworzył nowy biznes. Podczas jednego ujęcia kamera skupia się na wielkim banerze, który wisi na płocie obok domu Gienka i Andrzeja. Widnieje na nim napis o możliwości wynajęcia pokojów.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

- Matko jedyna bele belami , że sprzedaż ok bo będzie trochę kasy, ale mnie bardziej frapuje i kogo te pokoje do wynajęcia – zauważyła fanka serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Czy Andrzej z Plutycz po cichu otworzył nowy biznes?

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz, Gienka, Jarka oraz innych bohaterów produkcji „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE