Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

2022-07-29 18:52

Andrzej z Plutycz w swoim najnowszym materiale na platformie YouTube zdradził pewną tajemnicę. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” zapowiedziała, że jeśli jego fani spełnią pewien warunek, to on zrobi im niespodziankę. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz kolejny już raz opublikował materiał na swoim kanale na platformie YouTube. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” regularnie udziela się w mediach społecznościowych i w internecie. Rolnik spod Bielska Podlaskiego coraz mocniej odsłania kulisy ze swojego życia na wsi, a fani produkcji Fokus TV tylko się z tego cieszą. W końcu są na bieżąco z wydarzeniami w Plutyczach.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz ma wielką prośbę

W najnowszym odcinku perypetii Gienka i Andrzej z Plutycz widzimy, jak gospodarz spod Bielska Podlaskiego wspólnie z bratem wyjechał na pole. Jarek ścinał trawę, a sam Andrzej wymieniał baterie w pastuchu. Sam odcinek nie był jakoś wybitnie emocjonujący, na co uwagę zwrócili fani rolników z Podlasia.

Andrzej z Plutycz obiecuje fanom niespodziankę

Najważniejsza była końcówka odcinka. Andrzej z Plutycz tradycyjnie zaprosił swoich fanów do komentowania i oceniania materiałów, ale dodał jeszcze kilka zdań od siebie. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” zapowiedziała, że jeśli liczba subskrypcji na kanale przekroczy 100 tys. to Andrzej z Plutycz ogłosi „ostrą niespodziankę”.

Aktualnie kanał Gienek i Andrzej Plutycze obserwuje blisko 75 tys. subskrybentów.

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Perypetie Andrzeja z Plutycz oraz innych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godzi. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie również na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]