Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie może odpędzić się od kobiet! Jakiej wybranki szuka?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie może odpędzić się od kobiet! Jakiej wybranki szuka?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie może opędzić się od kobiet! Jakiej wybranki szuka?

2022-10-02 18:04

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” szuka wymarzonej kobiety, z którą w końcu mógłby założyć rodzinę. Andrzej z Plutycz musi mierzyć się nie tylko z przeciwnościami losu, ale również ze swoimi najbliższymi, którzy mocno go krytykują. Rolnik spod Bielska Podlaskiego przyznał jednak, że od kobiet nie może się opędzić. On szuka jednak tej jedynej. Jakiej?

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz szuka kobiety

Temat żony Andrzeja z Plutycz ciągnie się właściwie od samego początku serialu „Rolnicy. Podlasie”. Produkcja sprawiła, że Gienek i Andrzej od razu stali się bardzo popularni, sprawa kobiety Onopiuka wielokrotnie byłą poruszana. Z jednej strony wielu dziwiło się, że do tej pory 39-latek nikogo nie znalazł. Z drugiej Andrzej z Plutycz sam wielokrotnie powtarzał, że to jego największe marzenie.

Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Rodzina gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” krytykuje Andrzeja

W ostatnim odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” ten temat znowu został poruszony. Gienek i Andrzej z Plutycz zawieźli taczkę zboża dla swojej rodziny. Konkretnie dla ojca chrzestnego Gienka. Na miejscu bliscy rolnika żywo dyskutowali o poszukiwaniach Andrzeja z Plutycz. Rodzina skrytykował gwiazdę serialu „Rolnicy. Podlasie”, a w odcinku padły naprawdę mocne słowa:

- Łazienki robisz, a dziewczyny nie masz.

- Szukasz? Jak tak będziesz szukał to do śmierci nie znajdziesz.

- W takich latach to już za późno szukać panienki.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zachwycony! Internauci zwracają uwagę na ważny szczegół [WIDEO]

Andrzej z Plutycz nie może opędzić się do kobiet

Przed kamerami padły również słowa, które bardzo często powtarzane jest przez fanów Andrzeja z Plutycz. Mianowicie o wizycie u dentysty, co na pewno pomogłoby w znalezienie żony. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasia” w tym samym odcinku przekonywała, że obecnie nie może odpędzić się od kobiet.

- Dziewczyn piszących do mnie na facebooku jest dużo. I tutaj u mnie na miejscu też ktoś był. Ja chcę jednak mieć normalną dziewczynę – powiedział przed kamerą Fokus TV Andrzej z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz w końcu to zrobił! „Brak słów na to wszystko” [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie. Jakiej kobiety szuka Andrzej z Plutycz?

W takim razie jakiej kobiety szuka Andrzej z Plutycz? Odpowiedź na to pytanie również pojawiła się w ostatnim odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”.

- Chcę żeby normalnie było. Żeby mi przy zbożu pomagała, jeść ugotowała, a nie przykładowo przyjedzie, tydzień czasu posiedzi, pojedzie i zaraz wysyła zdjęcie, że ma drugiego faceta. No to tak się nie robi – powiedział Andrzej z Plutycz.

Andrzej z Plutycz - wiek

Andrzej z Plutycz to gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", a od kilku lat jeden z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Do gospodarza spod województwa podlaskiego ściągają tłumy z całego kraju, wszystko po to, aby zrobić sobie zdjęcie z nim i jego ojcem. Jak sam przyznaje Andrzej z Plutycz, do jego gospodarstwa przyjeżdżają również kobiety. Andrzej Onopiuk mieszka w malutkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Chociaż syn Gienka niedługo skończy 40 lat (urodził się jesienią 1982 r.), to nadal nie ma żony i jest kawalerem.

„Rolnicy. Podlasie”. Nowe odcinki

Serial „Rolnicy. Podlasie” można oglądać co niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Elektryczne autobusy w Białymstoku! Miasto zakupi BKM 20 pojazdów

Rok akademicki 2022/2023 już niedługo. Kto może dostać stypendium socjalne na uczelniach w Białymstoku?

Rolnicy. Podlasie. Studentki oglądały dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]