Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Rewolucja w Plutyczach! Na co zdecydował się Andrzej z Plutycz? [WIDEO]

2022-09-19 12:02

W końcu wielka chwila w domu największych gwiazd serialu „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz postanowił odmienić swoje życie. A fani rolników z województwa podlaskiego rozpływają się w pochwałach. Co zrobił Andrzej Onopiuk? Dlaczego internauci tak zareagowali?

Andrzej z Plutycz na swoim kanale na YouTube opublikował kolejny materiał. Gwiazda produkcji „Rolnicy. Podlasie” regularnie odsłania kulisy swojego życia na wsi. Dlatego coraz częściej można go obserwować nie tylko w produkcji Fokus TV, ale również w mediach społecznościowych i właśnie na kanale Gienek i Andrzej Plutycze.

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie do poznania! „Prawdziwy Słowianin” [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Dlaczego Andrzej z Plutycz nie pojawił się w materiale?

Materiał na YouTube pojawił się w poprzedni weekend. Co ciekawe, w całym filmie w ogóle nawet na sekundę nie pojawia się Andrzej z Plutycz. Nie ma na nim również jego ojca Gienka. Co zatem przyciągnęło tak dużą uwagę widzów, skoro film w momencie pisania tego tekstu obejrzało blisko 600 tys. osób, blisko 9 tys. polubiło go i zostawiło ponad 500 komentarzy?

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szykuje „ostrą niespodziankę”. O co może chodzić? [WIDEO]

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” pragną, aby to Jarek był gospodarzem w Plutyczach

Wszystko dlatego, że w filmie w ogóle nie wystąpili Gienek i Andrzej z Plutycz, a pierwsze skrzypce tym razem grał Jarek. Brat Andrzeja z Plutycz podjął się bardzo ważnej misji, bo przede wszystkim zawiesił na frontowej ścianie domu oznaczenia nadesłane przez fanów. Wszystko po to, aby fani, przejeżdżając przez Plutycze, doskonale orientowali się, gdzie mieszkają ich ulubieńcy. Andrzeja z Plutycz nie było na nagraniu, bo cały dzień spędził na polu. I właśnie to ucieszyło fanów serialu „Rolnicy. Podlasie”, bo odcinek z Jarkiem był ciekawy i spokojny.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz z odwiedzinami w Białymstoku. Rolnik weźmie udział we wspaniałej akcji!

- Pierwszy fajny rzeczowy i spokojny film. Jarku, życzę Ci szczęścia i tej drugiej połówki, która myślę że już do Ciebie napisała – napisał jeden z użytkowników.

- Takiego brata mieć jak Jarek to skarb – dodał kolejny.

- Gdyby nie Jarek to królewicz Andrzej dalej mył by się z krowami – napisał jeszcze inny internauta.

Rewolucja w Plutyczach. Na co zdecydował się Andrzej?

Najważniejszym zadaniem Jarka tego dnia był jednak remont łazienki w domu Gienka i Andrzeja z Plutycz. Na filmie obserwujemy, jak ekipa remontowa doprowadza do porządku ten fragment domu. Brat Andrzeja z Plutycz pojechał wybrać materiały, ale też sam włączył się w prace. To właśnie za swoje zaangażowanie był chwalony przez fanów serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Andrzej z Plutycz - wiek i nazwisko

Andrzej z Plutycz to najpopularniejsza gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", a od kilku lat jeden z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Do gospodarza spod województwa podlaskiego ściągają tłumy z całego kraju, wszystko po to, aby zrobić sobie zdjęcie z nim i jego ojcem. Andrzej Onopiuk mieszka w malutkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Chociaż syn Gienka niedługo skończy 40 lat (urodził się jesienią 1982 r.), to nadal nie ma żony i jest kawalerem.

"Rolnicy. Podlasie" - bohaterowie

Najpopularniejszymi bohaterami serialu "Rolnicy. Podlasie" są bez wątpienia Gienek i Andrzej z Plutycz. W produkcji występują jednak też:

  • Emilka Korolczuk z Laszek,
  • Agnieszka i Jarek z Bronowa,
  • Maciek z Kundzicz,
  • Michał i Natalia Korszakowie,
  • Wiesia i Jurek ze wsi Ciełuszki,
  • Sylwia i Karol z Pasynek.
  • Bogdan ze wsi Borowskie Cibory.
  • Tomek i Monika Cieślikowie z Pokaniewa.

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Przygody Andrzeja z Plutycz oraz innych bohaterów produkcji „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00.

„Rolnicy. Podlasie” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” można zawsze oglądać na kanale Fokus TV. Powtórki znajdziecie na platformie Polsat Box.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]