Rolnicy. Podlasie. Andrzej planuje budowę nowego domu? [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej planuje budowę nowego domu? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej planuje budowę nowego domu? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-01-21 13:04

Już w najbliższą niedzielę zobaczymy kolejny odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie”. Naturalnie na ekranie nie zabraknie ulubionych bohaterów widzów: gospodarzy z Plutycz i Laszek. Co ciekawego zobaczymy? Andrzej planuje budowę nowego domu, Emilia z Karolem ochronią bydło przed zimnem.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” już niedługo będą mogli sprawdzić, co słychać u ich ulubieńców. W 4. odsłonie serii na ekranach pojawiają się główni bohaterowie produkcji: Gienek i Andrzej z Plutycz i Emilia Korolczuk z Laszek. Co słychać w ich gospodarstwach?

Czytaj też: Andrzej z Plutycz. Ile ma lat? Kim jest NAPRAWDĘ bohater serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Andrzej planuje budowę domu?

W kolejnym odcinku 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” zawitamy do Plutycz. Do domu Gienka i Andrzeja przyjedzie ich dobry znajomy Walek, który ma głównym bohaterom produkcji pomalować bramę.

Przy tej okazji między mężczyznami dojdzie do poważnej dyskusji, podczas której Andrzej zwierzy się o swoich planach budowy domu.

Czytaj więcej o serialu "Rolnicy. Podlasie":

  1. Rolnicy. Podlasie. Czy w Plutyczach grasuje niedźwiedź? [WIDEO]
  2. Rolnicy. Podlasie. Emilka Korolczuk sprzedaje króliki [FOTO, WIDEO]

Emilia chroni zwierzęta przed zimnem

W Laszkach natomiast Emilia wspólnie z Karolem będą musieli zatroszczyć się o bydło. Nad ranczo ma w najbliższym czasie zawitać chłodne powietrze, dlatego bohaterowie przepędzą zwierzęta z pastwisk do obór.

Ponadto Emilia z Karolem podejmą się bardzo trudnej czynności strzyżenia owiec, która będzie wymagała od nich cierpliwości i przede wszystkim ostrożności.

W Pokaniewie trwa zbiór kukurydzy

W gospodarstwie Tomka z Pokaniewa natomiast nastał czas zbiorów kukurydzy, którą następnie należy poszatkować i wrzucić do silosów. Gospodarz przetestuje również swój nowy traktor. W niedzielnym odcinku dowiemy się również, czy Monika od zawsze miała talent do gotowania. Do zwierzeń nakłoni ją jej mama podczas wspólnego przygotowywania posiłku.

4. odcinek 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” będzie można obejrzeć już w tę niedzielę, 23 stycznia, na antenie telewizji FOKUS TV. Początek o godz. 20:15. Zwiastun epizodu powyżej.