Roboty opanowały Białystok! Tak wygląda prawdziwa inwazja maszyn [ZDJĘCIA]

2020-01-27 21:53

W fantastyczny świat robotów można wejść odwiedzając Robopark w galerii Alfa. Na wystawie prezentowane są unikalne roboty, które wcześniej prezentowano w Las Vegas, Berlinie i Pekinie.

Jak może wyglądać przyszłość - to możemy zobaczyć na wystawie poświęconej robotom. Do Białegostoku zawitał ROBOPARK – to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów, które reagują na nasze zachowania.

Szokujące wyznanie Kruszwila ws. filmu o Podlasiu: "To są kompletne bzdury!"

- Roboty wykonują najróżniejsze eksperymenty, odkrywając tajniki nauki, a przy okazji serwując dobra zabawę. Na odwiedzających czeka tez świat wirtualnej rzeczywistości - opowiada Joanna Zalewska.

ROBOPARK to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny. Najnowsza technologia pozwala wejść w interakcję z 70 robotami z całego świata. Ta wystawa to edukacja i rozrywka w jednym miejscu!

Filmowa uczta w Kinie Forum. Sputnik nad Białymstokiem

O wystawie Robopark opowiada Joanna Zalewska

Robopark 2020. Wystawa robotów w galerii Alfa Białystok

Na wystawie można tez zobaczyć niesamowity pokaz Tesli "Tańczący piorun" oraz wziąć udział w warsztatach z rysowania hologramu.

Robopark gościł będzie w białostockiej Alfie do 23 lutego.​

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE