Robert i Anna Lewandowscy na balu koło Białegostoku? Zagadkowe wideo w sieci

2020-01-15 10:16

Robert i Anna Lewandowscy na balu koło Białegostoku? W sieci pojawił się filmik z najbardziej znanym polskim małżeństwem w roli głównej.

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza z Michałowa 8 lutego 2020 roku organizuje bal charytatywny w Majątku Howieny, w Pomigaczach. Zabawa, w której udział kosztuje 250 zł od osoby, połączona będzie z licytacją na rzecz podopiecznych fundacji. W sieci, na Youtube, pojawiło się zaproszenie przez duże "Z". Występuje na nim najbardziej obecnie rozpoznawalne polskie małżeństwo - Robert i Anna Lewandowscy. Piłkarz Bayernu wraz z żoną zachęcają do wzięcia udziału w balu oraz licytacji. Zapowiadają także, że uczestnicy imprezy być może mogą liczyć na dużą niespodziankę.

Patryk Klimala zawodnikiem Celticu! Jagiellonia zarobi rekordową kwotę

- Kochani, serdecznie namawiamy i zapraszamy na bal charytatywny, na którym odbędą się licytacje na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza - zachęca na nagraniu Anna Lewandowska. Zaraz za nią stoi Robert. - Serdecznie zapraszamy do zabawy. Licytujcie, wspierajcie, pomagajcie - dodaje piłkarz. Anna Lewandowska zaznacza, że wraz z mężem przekażą na licytacje swoje fanty, a być może również pojawią się na balu. Byłoby to nie lada wydarzenie

Robert i Anna Lewandowscy pojawią się na balu koło Białegostoku?

Czy znana para pojawi się na balu charytatywnym? Na razie to nic pewnego, ponieważ Lewandowscy swoją decyzję trzymają w tajemnicy. Póki co postanowili poprzestać na wirtualnym wsparciu fundacji.

12 słów, które zrozumieją tylko rodowici białostoczanie. Znasz je wszystkie?

- Tegoroczny Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza wspierają Państwo Anna i Robert Lewandowscy. Pięknie dziękujemy za to, że jesteście z nami - cieszą się na swoim profilu organizatorzy balu. 

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza zaplanowano na 8 lutego br. Rozpocznie się o godz. 20. Koszt za osobę to 250 zł. Wcześniej, od godz. 15, chętni mogą uczestniczyć w kuligu połączonym z ogniskiem. Koszt uczestnictwa wynosi 85 zł, a zapisywać się można bezpośrednio u organizatora.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE