Polonez na studniówce w białostockim liceum podbija Polskę! II LO w telewizji

2020-01-24 10:30
Studniówka 2020. Polonez uczniów II LO w Białymstoku w telewizji
Autor: Youtube / Facebook Polonez na studniówce w Białymstoku zachwycił internautów

Polonez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku na studniówce w Dworze Czarneckiego podbił internet i ogólnopolskie media. Za sprawą nagrania delegację z białostockiego ogólniaka zaproszono do telewizji.

Uczniowie II LO w Białymstoku zaimponowali nie tylko białostoczanom. Polonez na studniówce w wykonaniu tegorocznych maturzystów drugiego ogólniaka powalił na kolana internautów i rozszedł się echem w ogólnopolskich mediach. Na tyle, że przedstawicieli szkoły zaproszono do piątkowego programu jednej z telewizji śniadaniowych.

Polonez jak z bajki w Białymstoku! Rolnik pobił II LO? Trudno oderwać wzrok [WIDEO]

Uczniowie II LO w Białymstoku w telewizji. Ich polonez podbija Polskę

- Delegacja uczniów: Martyna Biadasiewicz, Joanna Polińska, Grzegorz Dzieniszewski i Michał Twarowski, na czele z panią Profesor Dorotą Bondar w telewizji! - pochwaliło się na swoim oficjalnym fanpage'u II LO.

W czwartek, 23 stycznia, wyruszyli do Warszawy, gdzie na piątek, godz. 10.15, zaproszono ich gościnnie do udziału w kolejnym odcinku popularnej telewizji śniadaniowej.

Jesteśmy już na miejscu! Dziewczyny z Panią Profesor się malują, a my robimy sobie foty w garderobie! - chwalili się przed występem. O co ich pytano? 

Polonez na studniówce w Białymstoku w telewizji śniadaniowej

Uczniowie II LO weszli na antenę zgodnie z planem. Pytano ich o to, skąd są, a także skąd wziął się pomysł na choreografię, która zaprezentowali na tegorocznej studniówce. 

- Jesteśmy już po naszym wywiadzie - mówili na nagraniu po samym wywiadzie. - Było bardzo fajnie. Szybko, krótko i dość stresująco. Aż mi ręce drżą - relacjonował jeden z uczniów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE