Pogoda na luty 2023 w Białymstoku. Jaka będzie zima w województwie podlaskim?

i

Autor: pexels.com Zimowa aura - pexels.com

Pogoda na luty 2023 w Białymstoku. Jaka będzie zima w województwie podlaskim?

2023-02-11 13:18

Jaka będzie pogoda w lutym 2023? Czy w tym miesiącu mieszkańcy Białegostoku i województwa podlaskiego mogą liczyć na powrót prawdziwej zimy ze śniegiem i mrozami? Prognoza pogody długoterminowej wskazuje jedynie na to, że temperatura kilka razy spadnie poniżej zera.

Pogoda na luty 2023 w Białymstoku

Początek lutego 2023 w Białymstoku rozpoczął się od prawdziwej mieszanki. Mieszkańcy stolicy województwa podlaskiego nowy miesiąc rozpoczęli od opadów śniegu, które bardzo szybko zmieniły się w deszcz. Temperatura na podwórku oscylowała wokół zera, aby w południe osiągnąć 2 stopnie Celsjusza. Nie jest to typowa zimowa pogoda, ale czy w dalszej części miesiąca będzie lepiej? Pogodę długoterminową na luty 2023 dla Podlasia przedstawiamy poniżej.

Pogoda długoterminowa na luty na Podlasiu

Pogoda długoterminowa na luty 2023 w Białymstoku wskazuje, że możemy oczekiwać sytuacji podobnej do tej 1 lutego. Czyli w stolicy Podlasia oraz całym województwie momentami będzie padał śnieg, po chwili deszcz, a temperatury będą oscylować wokół zera. Jedynie nocą mogą wystąpić przymrozki.

Sytuacja pogodowa w lutym 2023 zmieni się w drugiej połowie miesiąca. W weekend 18 i 19 lutego ma spaść śnieg, a nocą temperatura osiągnie -7°C. Dopiero w ostatnim tygodniu mroźnie będzie również w ciągu dnia.

Białystok. Grudniowy atak zimy. Mnóstwo śniegu na ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE