Co tak gna? Zobacz, jak wygląda podlaski Ghost Rider [WIDEO]

2020-01-24 13:28
Podlaski Ghost Rider? Gnał aż się kurzyło
Autor: fb.com/nienormalnybialystok

Ruszasz w trasę, jedziesz sobie spokojnie, aż tu nagle... siwy dym. Na bocznej drodze ktoś lub coś gna, aż się kurzy. Jeden z kierowców uwiecznił na nagraniu nietypowy widok. Co takiego zauważył?

Zabawny filmik pojawił się na stronie Nienormalnego Białegostoku, szybko zyskując popularność w sieci. Podpisałno go "Testy napędu rakietowego. Podlasie 2020".

Krótkie nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy anonimowy kierowca jedzie ulicą, a po jego prawej stronie, boczną drogą coś sunie ze sporą prędkością. Za sobą zostawia siwy dym. Kierujący autem szybko zbliża się do obiektu. Co widzi?

Prawdziwy HICIOR. Tak wybierali Mężczyznę Białegostoku. Tego nie odzobaczysz [WIDEO]

Podlaski Ghost Rider. Zabawne wideo na Facebooku

Okazuje się, że zasłonę dymną zostawia za sobą ciężarówka. Wydobywające się z układu wydechowego opary są prawdopodobnie wynikiem usterki. 

Nagranie rozbawiło internautów, którzy zaczęli je udostępniać i komentować, wklejając również zabawne gify i memy. Czyżby na Podlasiu mieli własnego Ghost Ridera? :)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE