Piękni i Młodzi na wesele. Cena za godzinę wbija w ziemię! Magda Narożna zdradziła kwotę

2020-08-13 13:02
Piękni i Młodzi na wesele. Cena za godzinę wbija w ziemię!
Autor: IG / FB Piękni i Młodzi na wesele. Cena za godzinę wbija w ziemię!

Piękni i Młodzi i Magda Narożna nie narzekają na brak pracy. Pomimo tego, że w okresie pandemii znacznie ograniczono działalność muzyczną, wokalistka zdradziła, że grafik zespołu jest wypełniony po brzegi. Piękni i Młodzi mogą nawet zagrać na weselu. Za ile? Cena za godzinę zwala z nóg! Sprawdźcie sami na bialystok.eska.pl. [14.08.2020]

Piękni i Młodzi na wesele. Magda Narożna zdradziła, za ile grają [14.08.2020]

Magda Narożna nie narzeka na brak pracy i zajęć. Wokalistka Pięknych i Młodych układa sobie życie z nowym partnerem po tym, jak Dawid Narożny odszedł z jej życia, a potem z zespołu. Chociaż zarobki wielu artystów znacznie maleją w okresie pandemii, to Piękni i Młodzi nie narzekają na kryzys.

– W czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach – zdradziła w rozmowie z gazetą FAKT Magda Narożna. Gwiazda disco polo cieszyła się, że zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. – Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy odbić się finansowo – dodała.

Piękni i Młodzi na weselu 2020? Cena wbija w ziemię

Zespół Piękni i Młodzi można wynająć na wesele, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe. Jaka jest cena ich występu? Według informacji WP i menadżera zespołu, aby Piękni i Młodzi zagrali na weselu, trzeba zapłacić 15 000 zł za godzinę.

Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Niejednokrotnie pary młode przeznaczają taką kwotę na całość kosztów związanych z organizacją ślubu i wesela. Dlatego dla wielu osób podana cena jest nie do osiągnięcia. Wśród fanów Magdy Narożnej istnieją jednak tacy, którzy gotowi są zapłacić każdą kwotę – nawet tak wysoką.

Magda Narożna zdradziła, ile zarabiają Piękni i Młodzi. Te kwoty zwalają z nóg

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych osób w branży disco polo, dlatego też ona i jej zespół mogą pozwolić sobie na wysokie ceny występów. Inne formacje starają się dostosować cennik do aktualnych standardów i wymogów rynku.

Magda Narożna: Piękni i Młodzi bez Dawida Narożnego mają spokój

Piękni i Młodzi to zespół, który od początku był kojarzony z dwoma osobami: Magdą i Dawidem Narożnymi. Od 2020 roku drogi byłego już małżeństwa wyraźnie się poróżniły. W rozmowie z FAKTEM Magda Narożna zdradziła, jak radzi sobie zespół, gdy nie ma w nim Dawida.

– Jeżeli miałabym wskazać różnice, to tylko pozytywne. Teraz jest spokój i równowaga, a to jest najważniejsze – wyjaśniła wokalistka Pięknych i Młodych. – Dogadujemy się świetnie i tworzymy fajną całość – dodała Magda Narożna.

Jak po rozstaniu z żoną radzi sobie Dawid Narożny? Sprawdź: Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE