#OtwieraMY. Pub organizuje szkolenie BHP z picia alkoholu w teorii i praktyce

2021-01-18 8:11
#OtwieraMY. Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku otwiera lokal
Autor: pixabay #OtwieraMY. Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku otwiera lokal

Pijania Wódki i Piwa w Białymstoku to kolejny lokal, który zamierza dołączyć do ogólnopolskiego protestu właścicieli restauracji, lokali gastronomicznych i hoteli pod hasłem #OtwieraMY. Pub zamierza się otworzyć pomimo obostrzeń, organizując narodowe szkolenie BHP, podczas którego zamierza uczyć, jak bezpiecznie spożywać alkohol.

#Otwieramy w Białymstoku. Pijalnia Wódki i Piwa zamierza się otworzyć

Z dnia na dzień zaostrza się sytuacja związana z zamknięciem restauracji, lokali gastronomicznych i hoteli w Polsce. Kolejni właściciele decydują się otworzyć swoje lokale pomimo obostrzeń. Gotowi są walczyć z kontrolami policji czy sanepidu oraz wejść na drogę sądową. Szczególnie że wielu przedsiębiorców zamierza zbiorowo domagać się od rządu odszkodowania za straty poniesione w wyniku pandemii, a konkretnie związanych z nią zakazów, które uniemożliwiają im prowadzenie biznesu w normalnych warunkach.

Zobacz też: #OtwieraMY w Podlaskiem. Białostoczanka otwiera lokal. Ma nietypowy pomysł

Niektórzy właściciele lokali gastronomicznych w żaden sposób nie próbują omijać przepisów i zwyczajnie przyjmują klientów, trzymając się sanitarnych wytycznych związanych z noszeniem maseczek czy zachowaniem bezpiecznych odległości. Inni uruchamiają kreatywność i dołączają do akcji #OtwieraMY w nietypowy sposób. Do drugiej grupy należą właściciele Pijalni Wódki i Piwa w Białymstoku.

Kafejeto otwarte mimo obostrzeń. Można tu normalnie wypić kawę

Góralskie veto i bunt przedsiębiorców. Nie czekają na rząd i otwierają biznesy. Zobacz komentarz Adama Federa [WIDEO]

Narodowe szkolenie BHP w Pijalni Wódki i Piwa

22 stycznia pub zamierza zorganizować wydarzenie pod hasłem "Narodowe szkolenie BHP". Czego będzie dotyczyło?

- Sytuacja w kraju jest poważna! Poważni ludzie rozmawiają na poważne tematy i podejmują poważne decyzje! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom narodu i podejmujemy rzuconą nam rękawice! Uważamy, że alkohol szkodzi zdrowiu i jeżeli koniecznie chcecie, i musicie to należy BEZPIECZNIE konsumować go w domu - czytamy na stronie wydarzenia organizowanego przez lokal. - Żeby robić to bezpiecznie, bezwzględnie trzeba przejść odpowiednie szkolenie bądź wziąć udział w profesjonalnych warsztatach! Oficjalnie informujemy, że rozpoczynamy w Białostockiej Pijalni Wódki i Piwa cykl warsztatów i szkoleń, które pozwolą Wam zachować zdrowie, a już na pewno zdrowie psychiczne!

Oprócz szkoleń teoretycznych pijalnia planuje również zajęcia praktyczne. W ten sposób z przymrużeniem oka zamierza otworzyć lokal dla klientów pomimo obostrzeń. Ma to nastąpić w najbliższy piątek o godz. 16.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE