Ogromny pożar domu przy Pułkowej. Płomienie sięgały kilkunastu metrów [ZDJĘCIA]

2020-12-09 8:41

Drewniany, opuszczony dom przy ul. Pułkowej stanął w ogniu. Dzięki sprawnej akcji strażaków udało się uniknąć rozprzestrzenienia się pożaru na sąsiednie budynki.

Po pożarze jedynego wozu dostali aż dwa nowe. Strażacy z Fordonu znów mogą pomagać innym

Pożar przy ul. Pułkowej w Białymstoku. To było podpalenie?

Ogień wybuchł we wtorek, 8 grudnia, około godziny 15.30. Na skrzyżowaniu ulic Pułkowej i Pionierskiej zapalił się drewniany, opuszczony dom kryty blachą. Na miejscu pojawiło się 5 zastępów straży pożarnej. 

Zobacz też: Młody podpalacz zatrzymany. 25-latek z zapalniczką polował na śmietniki

Pożar był o tyle groźny, że mógł rozprzestrzeniać się na sąsiednie budynki. Płomienie sięgały nawet kilkunastu metrów, a po ich ugaszeniu w okolicy zrobiło się gęsto od dymu. Dzięki sprawnym działaniom strażaków ogień nie rozprzestrzenił się na inne domy.

Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru, choć wielu internautów z grupy Kolizyjne Podlasie, skąd pochodzą zamieszczone w artykule zdjęcia i nagranie, podejrzewa, że mogło być nią podpalenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE