Najbrzydsze budynki w Białymstoku i woj. podlaskim. Architekt płakał, jak projektował [ZDJĘCIA]

2020-09-23 13:11

Architekt płakał, jak projektował? Wygląd tych budynków w Białymstoku i województwie podlaskim woła o pomstę do nieba. Poznajecie jakiś z nich? Może jest w Waszym mieście.

ESKA XD #002

Najbrzydsze budynki w Polsce, czyli Polisz Arkitekczer

Nietrafionych inwestycji, absurdów drogowych czy projektów architektonicznych w całej Polsce nie brakuje. O tych ostatnich zwykło się żartobliwie mówić, że "architekt płakał, jak projektował". Trudno się dziwić, ponieważ patrząc na efekty tej myśli budowlanej, trudno stwierdzić, o co właściwie chodziło osobie, w której głowie zrodził się pomysł.

Tak właśnie powstają najbrzydsze budynki – domy, kościoły, urzędy, szpitale i inne placówki, na których widok można się po prostu mocno zdziwić. Jednym z profili na Facebooku, gdzie możemy znaleźć zdjęcia takowych, jest Polisz Arkitekczer.

Najbrzydsze budynki w Białymstoku i podlaskim

Choć administrator nie prowadzi strony już od dłuższego czasu, to znajdziemy tam sporo perełek – również najbrzydsze budynki w Białymstoku i województwie podlaskim, które wciąż stoją w poszczególnych miejscowościach.

Jak się prezentują? A może dobrze je znacie lub nie wiedzieliście nawet, że taki ewenement stoi w Waszym mieście? Przekonajcie się na własne oczy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE