Maxim wjechał z nową płytą i nowym klipem. Tak brzmi PRAWDZIWE maxymalnie! [WIDEO]

2020-10-31 18:30
Prawdziwe maxymalnie. Maxim wjechał z nową płytą i nowym klipem
Autor: Youtube - kadr z klipu Prawdziwe maxymalnie. Maxim wjechał z nową płytą i nowym klipem

Wraz z premierą albumu "KLASA" do sieci wjechał nowy klip promujący szóste wydawnictwo białostockiego rapera Maxima. Sprawdźcie, jak brzmi "Prawdziwe maxymalnie"!

30 października odbyła się premiera najnowszego, szóstego krążka białostockiego rapera Maxima. Album pt. KLASA to niezależne wydawnictwo stypendysty prezydenta Białegostoku i - jak sam podkreśla - jego najlepsza i najbardziej osobista płyta. Porozmawialiśmy zresztą o niej w naszym studio jeszcze przed premierą: Białostocki raper wydaje nową płytę. Posłuchaj wywiadu przed premierą! [WIDEO]

Maxim - Prawdziwe maxymalnie. Nowy klip na Youtube

Wraz z premierą albumu na Youtube wjechał kolejny teledysk promujący wydawnictwo, kawałek pt. "Prawdziwe maxymalnie".

W głowie mam tylko Mistrzów Ligę / Jak konkurować - tylko z najlepszymi, do przodu tak jak, ziomuś, trzystu idę - nawija Maxim w blisko 4-minutowym tracku, w którym za produkcję muzyczną odpowiedzialni są Kozyr i Mvrques. To jednocześnie piąty klip promujący KLASĘ. Wcześniej na oficjalnym kanale MAXYMALNIE były to m.in. Piotr Skała, Białystok City czy Totti.

Jak brzmi "Prawdziwe maxymalnie"? Najlepiej przekonajcie się o tym sami? Sprawdźcie sami:

MAXIM - KLASA. Premiera albumu

"KLASA" jest reportażem z życia rapera - nauczyciela, który łączy dwa kontrastujące ze sobą światy i podąża w kierunku swoich marzeń, często najwyższym kosztem. Emocje, jakie towarzyszą poszczególnym utworom, doskonale oddają stan, w których powstawały. Różnorodność w brzmieniu, tekstach i nowoczesny sznyt nadaje tym historiom świeżą perspektywę.

Niestety, ze względów zaostrzającej się pandemii i kolejnych obostrzeń, Maxim zmuszony był przenieść koncert promocyjny albumu na inny termin. Pierwotnie miał się on odbyć 31 października w klubie Bestrada. W ramach zadośćuczynienia raper wraz z zespołem już w listopadzie planują dać koncert online. Maxim postanowił również być bliżej słuchaczy dzięki live'om na Instagramie, podczas których gości osoby związane z lokalną sceną rapową.

Płytę klasa można wciąż kupować pod adresem: https://maxymalnie.com

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE