Ale to ma MOC! MAXIM zostanie legendą? Sprawdźcie jak brzmi "Totti"! [WIDEO]

2020-03-12 9:50
MAXIM - TOTTI
Autor: Materiały prasowe Maxim - Totti. Nowy teledysk białostockiego rapera - premiera

"Chcę być jak Totti, Totti, w głowie mam zwrotki, zwrotki". Ten refren wpada w głowę i nie chce wyjść. Białostocki raper MAXIM wypuścił właśnie klip do kolejnego singla z albumu KLASA. Utwór nawiązuje do legendarnego włoskiego piłkarza Francesco Tottiego, który przez lata występował w barwach AS Romy, a z reprezentacją Włoch zdobył m.in. Mistrzostwo Świata w 2006 roku. Co wspólnego mają MAXIM i Totti? Przekonajcie się sami na ESKA.PL Białystok!

MAXIM - Totti. Nowy singiel białostockiego rapera

W środę, 11 marca, o godzinie 17 swoją premierę miał nowy teledysk Maxima do utworu "Totti". Utwór promuje nadchodzące wydawnictwo białostoczanina "KLASA". Gościnnie pojawił się w nim Radzias, a za mocną, trapową produkcję odpowiada LEEO z duetu YUKAA. O czym opowiada Totti i jak brzmi kawałek?

"Zeus, jak mogłeś?!" Białostoczanie zachwyceni promocją miasta w teledysku

- Totti w tym utworze stanowi alegorię przywiązania oraz wierności do miejsca, z którego się pochodzi - tłumaczy Maxim. - Zawodnik ten, mimo wielu fenomenalnych propozycji, do końca kariery reprezentował barwy ukochanego miasta. Jest to symbol lojalności wobec swoich bliskich oraz ideałów, którymi się kierujemy.

W utworze poznajemy Maxima w odsłonie innej niż zwykle. Jakiej? Sprawdźcie singiel i przekonajcie się sami. OSTRZEGAMY - ma moc! Jeśli zatem nie chcecie postawić na nogi sąsiadów, to uważajcie z głośnością i bassem... Albo co tam - podkręćcie je na MAXYMALNY poziom!

YUKAA - Zaproś mnie. Nowy klip białostockiego duetu. Do bólu pozytywny!

ESKA Top 5 odc. 111

Kim jest Maxim?

Piotr Maksim (ps. Maxim) to białostocki raper i aktywista hip hopowy. Działalność na scenie zaczynał jako uczestnik tzw. ustawek freestyle'owych. Był również organizatorem rozmaitych eventów na rzecz promocji białostockiego hip hopu.

Absolwent i stypendysta Uniwersytetu w Białymstoku uczestniczył w zorganizowanej przez uczelnię konferencji pod hasłem "Miejska poezja, która tętni w bruku, czyli polska kultura hip-hopowa: miłoszOFFnia’’. Wraz z innymi muzykami opowiadał poezję Czesława Miłosza hip-hopem.

W lokalnym podziemiu Maxim debiutował mixtapem (nagranym wraz z Adachem) "Rzuć to na sprzęt!". W 2013 roku ukazała się jego solowa płyta "MAXYMALNIE". W 2014 roku związał się z warszawską wytwórnią Aloha Entertainment. W ramach współpracy powstał album Maxim & Blaze "Reszty nie trzeba". W 2016 roku raper wydał kolejny solowy longplay "MAXIMUS", a 2 lata później - projekt Maxim & Pablo Subito "All In".

Od 2018 roku Maxim występuje jako frontman podlaskiego kolektywu SamoHa.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE