Białostocki raper wydaje nową płytę. Posłuchaj wywiadu przed premierą! [WIDEO]

2020-10-13 13:12
MAXIM - białostocki raper
Autor: Maciej Łozowski MAXIM - białostocki raper

Białostocki raper MAXIM szykuje się do wydania 6. solowego krążka. Album zatytułowany KLASA ukaże się już pod koniec października. Muzyk organizuje również jedyny w swoim rodzaju koncert premierowy. O czym jeszcze nam odpowiedział? Sprawdźcie wywiad z MAXIMEM na ESKA Białystok!

MAXIM - Klasa. Kiedy premiera nowego albumu?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, szósta już płyta białostockiego rapera, frontmana zespołu SamoHa, aktywisty i stypendysty Prezydenta Miasta Białegostoku. Co jeszcze robi MAXIM na scenie i poza nią? O łączeniu dwóch nietypowych sfer, najnowszym krążku i wyjątkowym koncercie promocyjnym, a także planach na przyszłość opowiedział nam, odwiedzając białostockie studio ESKI.

Najnowszym singlem promującym szóstą płytę artysty pt. KLASA jest nagrany wraz Zeusem "Cała Naprzód". Klip jest o tyle wyjątkowy, że nakręcono go w pięknej scenerii województwa podlaskiego. Zapytaliśmy MAXIM-a, jak przebiegała jego współpraca z Zeusem. Zdradził nam kilka ciekawych szczegółów, o których również dowiecie się z naszego wywiadu. Posłuchajcie go już teraz!

Kim jest Maxim?

Piotr Maksim (ps. Maxim) to białostocki raper i aktywista hip hopowy. Działalność na scenie zaczynał jako uczestnik tzw. ustawek freestyle'owych. Był również organizatorem rozmaitych eventów na rzecz promocji białostockiego hip hopu.

Ale to ma MOC! MAXIM zostanie legendą? Sprawdźcie jak brzmi "Totti"! [WIDEO]

Absolwent i stypendysta Uniwersytetu w Białymstoku uczestniczył w zorganizowanej przez uczelnię konferencji pod hasłem "Miejska poezja, która tętni w bruku, czyli polska kultura hip-hopowa: miłoszOFFnia’’. Wraz z innymi muzykami opowiadał poezję Czesława Miłosza hip-hopem.

W lokalnym podziemiu Maxim debiutował mixtapem (nagranym wraz z Adachem) "Rzuć to na sprzęt!". W 2013 roku ukazała się jego solowa płyta "MAXYMALNIE". W 2014 roku związał się z warszawską wytwórnią Aloha Entertainment. W ramach współpracy powstał album Maxim & Blaze "Reszty nie trzeba". W 2016 roku raper wydał kolejny solowy longplay "MAXIMUS", a 2 lata później - projekt Maxim & Pablo Subito "All In".

Od 2018 roku Maxim występuje jako frontman podlaskiego kolektywu SamoHa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE