MAXIM - Piotr Skała ft. KPSN. Kolejne mocne uderzenie z Białegostoku! [WIDEO]

2020-10-22 15:11
MAXIM - Piotr Skała ft. KPSN. Kolejne mocne uderzenie z Białegostoku!
Autor: Mat. promocyjne MAXIM - Piotr Skała ft. KPSN. Kolejne mocne uderzenie z Białegostoku!

"Piotr Skała" to ostatni przedpremierowy singiel MAXIMA przed wydaniem albumu "KLASA". Białostoczanina wsparł na bicie inny podlaski raper, pochodzący z Zambrowa KPSN.

MAXIM - Piotr Skała ft. KPSN. Premiera singla

Maxim publikuje ostatni już przedpremierowy singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami 6. album rapera "KLASA". Niedawno opowiedział nam o nim w studio ESKA Białystok: Białostocki raper wydaje nową płytę. Posłuchaj wywiadu przed premierą! [WIDEO]. "Piotr Skała" z gościnnym udziałem KPSNa - reprezentanta Def Jam Recording Poland oraz Dj Te. Za bangerową produkcję odpowiada Johnny Beats.

Jak to jest z Piotrami w rapie? Reprezentanci Podlasia, czyli Maxim i KPSN nawiązują do słynnych Piotrów i tworzą gry słowne oparte na własnych doświadczeniach. PIOTR SKAŁA to klasyk w nowoczesnym wydaniu.

- Bit do Piotra Skały wyprodukował Johnny Beats - opowiada Maxim. - Chciało go paru mainstremowych raperów, ale finalnie trafił do mnie. Dzień później jak go kupiłem, zgłaszał się po niego Sitek. Na nowym albumie jednak chłopaki też zrobili sztos.

Premiera singla odbędzie się na kanale MAXYMALNIE na Youtube o godz. 16. Link niżej:

MAXIM - Klasa. Kiedy premiera nowego albumu?

Premiera najnowszego solowego albumu "KLASA" Maxima zaplanowana jest na 30 października 2020 roku, a więc lada moment. Jak czytamy na oficjalnej stronie rapera, "KLASA" jest reportażem z życia rapera - nauczyciela, który łączy dwa kontrastujące ze sobą światy i podąża w kierunku swoich marzeń, często najwyższym kosztem. Emocje, jakie towarzyszą poszczególnym utworom, doskonale oddają stan, w których powstawały. Różnorodność w brzmieniu, tekstach i nowoczesny sznyt nadaje tym historiom świeżą perspektywę.

Album możecie zamówić na stronie: http://maxymalnie.com/

Kim jest Maxim?

Piotr Maksim (ps. Maxim) to białostocki raper i aktywista hip hopowy. Działalność na scenie zaczynał jako uczestnik tzw. ustawek freestyle'owych. Był również organizatorem rozmaitych eventów na rzecz promocji białostockiego hip hopu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE