Mały Płock. Śmiertelny wypadek na DK 63. Nie żyje kierowca [ZDJĘCIA]

2021-11-29 11:33

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 63 w rejonie miejscowości Mały Płock. Kierowca samochodu osobowego uderzył w przydrożne drzewo. Niestety zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (29 listopada) w nocy około godz. 1.30. Na drodze krajowej numer 63 w rejonie miejscowości Mały Płock (powiat kolneński) samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. — Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobówki jadąc w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, nie przeżył tego zderzenia. Na miejscu, przez kilka godzin, pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora — poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

— Na miejscu zastaliśmy wrak całkowicie zniszczonego przez uderzenie w drzewo samochodu osobowego. Znajdował się w nim młody mężczyzna. Był on nieprzytomny i nie dawał oznak życia. Natychmiast przystąpiliśmy do akcji reanimacyjnej, prowadząc ją do przyjazdu i przekazania poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować — relacjonują strażacy z OSP KSRG Mały Płock.

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE