Mały Płock. Śmiertelny wypadek na DK 63. Nie żyje kierowca [ZDJĘCIA]

2021-11-29 11:33

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 63 w rejonie miejscowości Mały Płock. Kierowca samochodu osobowego uderzył w przydrożne drzewo. Niestety zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (29 listopada) w nocy około godz. 1.30. Na drodze krajowej numer 63 w rejonie miejscowości Mały Płock (powiat kolneński) samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. — Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobówki jadąc w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, nie przeżył tego zderzenia. Na miejscu, przez kilka godzin, pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora — poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

— Na miejscu zastaliśmy wrak całkowicie zniszczonego przez uderzenie w drzewo samochodu osobowego. Znajdował się w nim młody mężczyzna. Był on nieprzytomny i nie dawał oznak życia. Natychmiast przystąpiliśmy do akcji reanimacyjnej, prowadząc ją do przyjazdu i przekazania poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować — relacjonują strażacy z OSP KSRG Mały Płock.

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]