Magda Narożna pijana opiekowała się córką? Przerażony Dawid atakuje byłą żonę

2020-11-05 8:26
Magda Narożna pijana opiekowała się córką? Wokalistka Pięknych i Młodych odniosła się do zarzutów
Autor: https://www.instagram.com/madzia_pim/ Magda Narożna pijana opiekowała się córką? Wokalistka Pięknych i Młodych odniosła się do zarzutów

Dawid, były mąż Magdy Narożnej, ujawnił niepokojące wiadomości od fanów. Wynikało z nich, że wokalistka Pięknych i Młodych opiekuje się ich córką pod wpływem alkoholu. Czy faktycznie Magda Narożna pijana sprawowała opiekę? Szczegóły na ESKA Białystok.

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Magda Narożna pijana? Niepokojące nagrania w sieci

Chociaż Magda i Dawid Narożni są już długo po rozwodzie, to co jakiś czas popadają w konflikty. Tym razem to były wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zaatakował byłą żonę, publikując niepokojące treści, o których zaalarmowali go fani. Miało z nich wynikać, że Magda Narożna pijana opiekuje się ich córką.

Magda Narożna zmasakrowana. "Wygląda jak po walce bokserskiej". Co się stało? [ZDJĘCIA]

Skąd takie domysły? Wokalistka Pięknych i Młodych opublikowała na swoim Instastories filmiki z zabaw z córką. Widać na nim 8-letnią Gabrysię, która maluje mamie twarz. Zdaniem fanów nagrania wskazywały, że Magda Narożna jest nietrzeźwa.

– Zostałem wczoraj zasypany tego typu wiadomościami. Dziękuję wam za czujność i informowanie mnie o takich filmach! Powiem szczerze, że nawet nie wiem, jak mam się do tego odnieść! Jestem już po rozmowie z córką i przeraża mnie, co tam się wyprawia! Na pewno te wszystkie sytuacje nie zostaną przeze mnie "zamiecione pod dywan" - to wam mogę zagwarantować! - napisał Narożny.

Magda Narożna odpowiada na zarzuty

Instastory zniknęło już z profilu wokalistki. Magda Narożna odniosła się jednak do całej sytuacji, wypowiadając się na łamach jednego z plotkarskich portali:

– Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci – oświadczyła. – Przykro mi, że Dawid wciąga w swoje gierki naszą córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie.

Przypomnijmy, że konflikt pomiędzy parą zaostrzył się na początku tego roku. Wówczas po sylwestrowym koncercie Pięknych i Młodych doszło do kłótni pomiędzy nimi oraz ich partnerami. Nie obyło się bez rękoczynów czy użycia gazu. Dawid Narożny został wykluczony z zespołu i obecnie prowadzi solową karierę. Magda Narożna pozostała liderką Pięknych i Młodych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE