Magda Narożna ma nowego partnera? "To fantastyczny facet". Fani zachwyceni [ZDJĘCIA]

2020-10-06 7:48

Czyżby Magda Narożna znowu planowała poważne zmiany w swoim życiu? Na profilu wokalistki zespołu Piękni i Młodzi pojawiło się zagadkowe zdjęcie z przystojnym mężczyzną. Narożna twierdzi, że to „fantastyczny facet”, a fani pozytywnie zareagowali na widok pary. O co chodzi? Wyjaśniamy na ESKA Białystok.

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Magda Narożna ma nowego partnera? [07.10.2020]

Wokalistka Pięknych i Młodych, Magdalena Narożna, wciąż szuka nowych inspiracji. W wolnych chwilach między koncertami nie tylko odpoczywa w swoim domu czy relaksując się na zabiegach kosmetycznych, ale również myśli nad kolejnymi utworami czy teledyskami. Pomagają jej w tym podróże zarówno do polskich, jak i zagranicznych miast.

Zobacz też: Magda Narożna na wakacjach! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi w Bułgarii [ZDJĘCIA]

Ostatnio Magda Narożna odwiedziła Warszawę, gdzie odwiedziła m.in. studio TVP. Spotkała się tam m.in. a Aleksandrem Sikorą, prezenterem telewizyjnym, dziennikarzem i osobowością medialną. Wokalistka Pięknych i Młodych nie zapomniała podzielić się tym faktem na swoim profilu na Instagramie.

Magda Narożna po rozwodzie. Jak się zmieniła? Wokalistka układa życie na nowo [ZDJĘCIA]

Magda Narożna i Olek Sikora na wspólnym zdjęciu. Fani zachwyceni

Dla osób, które nie znają Sikory, fotka na profilu Narożnej początkowo mogła okazać się zagadkowa. Szczególnie że wokalistka skomentowała ją w następujący sposób:

- Fantastyczny facet. Cieszę się, że mieliśmy okazję poznać się lepiej – napisała Magda Narożna na Instagramie.

„Piękna i młoda” dodała przy tym, że Olek jest bardzo barwną i pozytywną postacią. Nie ukrywała również, że ma nadzieję na kolejne spotkanie w przyszłości.

Zagadkowe zdjęcie to oczywiście nie zapowiedź żadnego nowego związku, a zwykła „fotka po znajomości”. Fani nie ukrywali, że wokalistka Pięknych i Młodych oraz Sikora pięknie razem wyglądają i pasują do siebie. Komentująca zdjęcie płeć piękna nie omieszkała również zwrócić uwagi na fakt, że dziennikarz TVP jest niezwykle przystojnym mężczyzną.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE