Czy taki koniec świata nas czeka? (Nie)wiarygodna wizja przyszłości [WIDEO]

2020-01-20 14:55

Ostatnio koniec świata przeżywamy średnio raz do roku. Tak często, że wszelkie informacje o nim, zaczynają bardziej śmieszyć niż przerażać. Z drugiej strony to, co ostatnio dzieje się chociażby z Australią czy globalnym ociepleniem, daje do myślenia. Czy kiedyś z żalem będziemy musieli przyznać: "Zabiliśmy świat"?

Klip już jest! Zobacz go tutaj: Białystok po katastrofie. Mocne uderzenie od Ciry. Klip powala! [WIDEO]

Wyobraź sobie, że któregoś dnia otwierasz rano oczy, a świat za oknem w niczym nie przypomina tego, w którym żyłeś dotychczas. Wyobraź sobie skażone powietrze, suchą, nieurodzajną glebę, pożary trawiące wszystko i resztki przestraszonych zwierząt... Na zewnątrz najprawdziwsze zombie i nieliczne osobniki homo sapiens, którym nie wiesz czy ufać... Brzmi nierealnie? A może taka rzeczywistość to całkiem nieodległa przyszłość...?

Tak brzmi krótka zajawka klipu, który przyszykowali dla nas Cira & Kubik we współpracy z ekipą Insane Film. Jego premiera odbędzie się już lada moment, w środę, 22 stycznia.

Utwór, do którego nakręcono klip, nosi tytuł "Zabiliśmy świat". Większość ujęć wykonano na terenie opuszczonej fabryki Mostostalu Białystok na Starosielcach. Sceneria obiektu doskonale nadaje się do kręcenia postnuklearnych, apokaliptycznych ujęć. Nie wierzysz? Przekonaj się o tym tutaj: Mały Czarnobyl na Podlasiu. Opuszczona fabryka przy stacji PKP [ZDJĘCIA, WIDEO]

Cira & Kubik - Zabiliśmy świat. Premiera teledysku na Youtube

Klip do utworu "Zabiliśmy świat" promować będzie album Cira & Kubik "Poza Czasem". Na Youtube powinien pojawić się o godz. 18. Duet odpowiedzialny za numer, to dobrze znany białostoczanom raper i poeta Michał "Cira" Ciruk oraz producent Marek Kubik. Ścieżki muzyczne obu panów skrzyżowały się już dawno, jednak od dopiero od 2018 roku tworzą muzykę pod wspólnym szyldem. 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z planu najnowszego teledysku muzyków. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE