Ten klip powala! Zabiliśmy świat - mocne, apokaliptyczne uderzenie od Ciry [WIDEO]

2020-01-23 7:40
Cira x Kubik - Zabiliśmy świat. Premiera klipu
Autor: Youtube Kadr z klipu "Zabiliśmy świat". Premiera odbyła się 22 stycznia

"Zabiliśmy świat" to najnowsza produkcja spod szyldu Cira x Kubik. Przenosi nas do mrocznego Białegostoku i prowadzi przez apokaliptyczną wizję świata bez zwierząt, roślin i nadziei na przyszłość.

Mroczny, brudny, powalający – taki jest obraz do najnowszego kawałka Ciry i Kubika. „Zabiliśmy świat” to wizja świata zniszczonego przez ludzkość na skutek jej własnych działań. Temat bardzo aktualny w obliczu tego, co dzieje się aktualnie w Australii czy działo się ostatnio w Amazonii.

Klip i utwór zapowiadają album Cira x Kubik - Poza Czasem, który ukazać ma się wiosną 2020 roku. 

Przetrwały wojnę i 5 pożarów. Co kryją opuszczony szpital i stare tunele? [ZDJĘCIA]

Cira x Kubik - Zabiliśmy Świat. Premiera na Youtube

Teledysk prowadzi nas przez zrujnowane fabryki, ciemne korytarze i postnuklearne pustkowia. Wszystko wygląda jak po katastrofie. Cira i Kubik przypominają bohaterów „Księgi Przeznaczenia” lub gry Fallout.

Większość ujęć do klipu kręcono na terenie opuszczonej fabryki w Starosielcach oraz Twierdzy Paintball w Fastach. Trzeba przyznać, że doskonale oddały klimat utworu. Za obraz wideo odpowiedzialna jest ekipa Insane Film. Jest mroczno, brudno, apokaliptycznie.

- W planie był postęp, ale coś poszło nie tak – rapuje Cira. Koncepcją kawałka i klipu było bowiem ukazanie świata spowitego skażonym powietrzem z nieurodzajną glebą, trawiących wszystko pożarów i spustoszenia, którego nie przetrwały nawet zwierzęta.

Jak udało się tę wizję zrealizować? Oceńcie sami! Przed Wami klip Cira x Kubik – Zabiliśmy świat.

Kim jest Cira?

Michał "Cira" Ciruk to urodzony w 1983 roku białostocki artysta - raper, poeta i malarz. Na koncie ma 7 albumów i 2 mixtape'y. Jako stypendysta artystyczny Białegostoku nagrał również 2 mini-albumy "Pocztówki z miasta B.". W 2011 roku podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią Step Records. Wielokrotnie brał również udział w wielu inicjatywach skierowanych do lokalnej społeczności i dotyczących stolicy województwa podlaskiego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE