Juwenalia

i

Autor: łydka grubasa

Koncerty

Juwenalia Białystok. Znamy kolejnych artystów, którzy zagrają na majowej imprezie

2024-02-28 12:30

Organizatorzy ogłaszają kolejnych artystów, którzy zagrają na tegorocznych Juwenaliach. Na campusie wystąpi polsko-holenderski raper Mr. Polska oraz formacja "Łydka Grubasa".

Juwenalia Białystok 2024. Gdzie i kiedy?

Juwenalia 2024 w Białymstoku, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się na Campusie Politechniki Białostockiej. Imprezę planowano na 17 i 18 maja.

Juwenalia Białystok. Pierwsi artyści

Organizatorzy zdradzają pierwsze szczegóły dotyczące artystów. W połowie lutego ogłoszona została pierwsza gwiazda. Wiadomo, że na białostockie Juwenalia zawita Kayah. Artysta znana z takich hitów: "Ramię w ramię", "Prawy do lewego" czy "Testosteron".

Juwenalia Białystok. Kolejne ogłoszenia artystów

Kilka dni temu organizatorzy podali, że w Białymstoku zagra polsko- holenderski raper Mr. Polska, we wtorek huknęła informacja, że na campus politechniki zawita "Łydka Grubasa".

- Chcemy stopniowo ogłaszać kolejnych artystów, żeby każdy mógł się tą informacją nasycić. Wkrótce pojawią się kolejne gwiazdy - mówi koordynator białostockich Juwenaliów Emilia Romatowska

Juwenalia 2024. Festiwalowa formuła. Cztery strefy w Białymstoku

W rym roku organizatorzy stawiają na bardziej festiwalową formułę. Na campusie powstaną cztery strefy.

- Scena główna, scena klubowa, namiot disco i wesołe miasteczko, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - dodaje Emila Ramotowska.

Bilety na Juwenalia Białystok 2024

Na tegoroczne Święto Kultury Studenckiej w Białymstoku już ruszyła sprzedaż karnetów. Bilety na Juwenalia 2024 przy Politechnice Białostockiej są do nabycia w cenach:

  • Karnet - 90 zł,
  • Bilet jednorazowy - 50 zł.

Juwenalia 2024. Pierwsze imprezy towarzyszące

Zanim wjedzie danie główne w postaci koncertów, to organizatorzy zapraszająca na pierwsze imprezy towarzyszące. Wszystkie Odbędą się w Gwincie:

  • 2 marca - Silent Disco (klub Gwint)
  • 19 marca - Karaoke
  • Quizowanko - turniej wiedzy o wszystkim.
Juwenalia Krakowskie 2023. Tak bawiliśmy się w czwartek Strefie Plaża