Petew, Makuszewski, Borysiuk

i

Autor: Paweł Jakubowski

Jagiellonia inauguruje wiosnę przed własną publicznoścą. W zespole nowe twarze

2020-02-16 6:49

Po zimowej przerwie ekstraklasa wraca do Białegostoku. Na inauguracje wiosny Jagiellonia Białystok zmierzy się z Koroną Kielce. Zespół rzutem na taśmę dokonał jeszcze dwóch transferów.

- Chciałbym, żeby drużyna pokazała inną twarz i nie popełniała tych błędów, co w ostatnim spotkaniu - mówi przed meczem z Koroną Kielce trener Jagiellonii, Iwajło Petew.

W niedzielę żółto-czerwoni inauguracja rundę wiosenną piłkarskiej ekstraklasy przed własną publicznością. Od razu będą musli zrehabilitować się za wysoką przegraną sprzed tygodnia w Krakowie. 

Szkoleniowiec zapewnił na piątkowej (14.02) konferencji,  że drużyna zrobi wszystko, aby zaprezentować się o wiele lepiej. Klub w ostatnich dniach dokonał dużych wzmocnień, pozyskując dwóch doświadczonych piłkarzy: Macieja Makuszewskiego i Ariela Borysiuku.

Z Koroną Kielce na pewno nie zagra Bartosz Bida, który leczy kontuzje. Jagiellonia w tabeli jest na lokacie 9., mając na koncie 29 punktów. Korona ma 7 oczek mniej i zajmuje 13. miejsce.

Niedzielny pojedynek na stadionie przy Słonecznej od godz. 12.30. Mecz Jagiellonia - Korona w TV NA ŻYWO dostępny na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE